Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék? Tudom, elrontott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Tudom, elrontottam, de szeretném visszacsinálni. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval van egy elég jó lánybarátom. Régebben egy ideig nagyon hajtott engem, mindig hivott, kérlelt, h menjünk együtt valahova. De én mindig nemet mondtam, más programokat csináltam, sztem többet akart :/ És nekem is tetszett, de azt hittem, ráérek majd még vele foglalkozni. De ő aztán egyszercsak összejött egy sráccal :( Ekkor eléggé eltávoloftunk egymástól...most újra beszélgettünk, és rájöttem h mit vesztettem, mostmár bármit megtennék h megint hivjon úgy mindenhova, mint akkor. Egyébként a sráccal csak hetente 1x találkoznak, sztem nem olyan nagy a love, de persze leheth tévedek. Kérlek segitsetek, nem tudom mit kéne lépnem. Nem tudom hogy lehettem akkora barom, mikor annyira keresett engem. Légyszi ne irjátok, h ezt már elcsesztem, mert tudom nagyon jól...de szeretném rendbehozni ezt. Ha régen kedvelt, akkor lehet esélyem,nem? Jah, és a slusszpoén: közben volt egy kis ügyem az egyik legjobb barátnőjével is, de vele is jóban vagyok még, remélem ez nem gond:( Várom nagyon a válasuokat, tanácstalan vagyok teljesen...:/
2011. okt. 24. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
velem is elfordult már ilyen...csak hogy én voltam az a féle aki többet akart a másiktól, és ő nekem azt mondta hogy is szeretne velem együtt lenni, csak bizonyos személyes okok miat nem lehet (nem azért mert lett volna barátnője)...összejöttem egy másik sráccal, ő mondta hogy nem baj, nem zavarja, azóta eltelt jócskán idő, és barátok vagyunk, de nem rég előállt hogy ő bánja az egészet és többet akar tőlem, de nekem még meg van az a srác, és attól függetlenül, hogy mostani barátom szeretem, baromira nem esett jól, szóval ha komolyan kell neked az a lány, addig szólj amig nem lesz késő, és túl komoly az a kapcsolat, mert akkor nem biztos, hogy kelleni fogsz még neki, de attól is függ hogy most mennyi idő telt el azóta..mondjuk ha 1-2 éve akkor kicsi az esélye, hiába hetente 1x találkoznak...meg még mindig ott van az udvarlás, bizonyitsd be neki, hogy te őt jobban meg érdemled mint a másik, de csak valóban igy gondolod és valóban kell neked, mert kár tönkretenni egy kapcsolatot, ha csak azért kell neked mert neki te már nem kellesz
2011. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
4 hónapja történt...és nem nem csak azért kell. Úgy érzem h mindvégig szerettem őt, csak nem láttam a szememtől :( Nagyon fura érzés...nem tudom mi bajom volt akkor, komolyan...tiszta hülye voltam :/
2011. okt. 25. 18:35
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne az a srác, gond nélkül lépnék, megölelném, h ne haragudjon, meg minden...de igy...életemben nem voltam még ilyen helyzetben :/ Irjatok még kérlek...
2011. okt. 25. 18:36
 4/10 Egy ismeretlen válasza:

Szerintem mindenképpen beszélj vele a dologról. Ő meg majd eldönti, hogy mit (kit) akar. Akármi lesz is a válasza, hosszútávon mindenképp jól jársz, ha elmondod neki, mit érzel, mert utána tisztábban fogsz látni. Nem nagyon van veszíteni valód. Ha nem téged választ, akkor legalább biztosan tudni fogod, hogy ennyi volt és megpróbálhatsz továbblépni.

Ha most nem lépsz semmit és maradsz a barát-zónában, csendben szenvedve, várva, hogy zátonyra fusson (ha egyáltalán zátonyra fut) a jelenlegi kapcsolata és csak utána próbálkozol, még mindig nem lesz garancia arra, hogy összejöttök.

2011. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor ha tényleg szerelmes vagy belé, mondd el neki mit érzel, és véletlenül a másikat válassza, akkor mindkettőtök de főleg a te érdekedben kevesebbet találkozzatok...mert neked szendvedés lenne látni a másik sráccal
2011. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok

nekem azért majd 4 évrerá szólt, és az a legrosszabb, hogy mi gyerekkorunk óta ismerjük egymást, és talán még a szüleink is örültek volna ha összejövünk...

szal ha te tényleg szereted, akkor mondd meg neki, tényleg nem lesz veszteni valód, ha tényleg akart tőled ő is valamit, és nagyon szeretett, akkor 4 hónap alatt nehezen múlik el...meg ritkán találkozik a másik fiú..szóval akkor hajrá :)

2011. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm...nem mondom, h szerelmes volt, de tuti többet szeretett volna, sokszor sms-ezett, hivott ki, meg ilyenek...szerinted akkor most is lehet esélyem?
2011. okt. 26. 21:58
 8/10 anonim ***** válasza:
még mindig az első, persze :) egy ha egy kicsit még érez irántad akkor a mi lett volna ha-ból újra mi lenne ha lesz :)...szóval ha elmondod neki akkor csak figyeld a reakcióit és ha egy kis esélyt is látsz akkor udvarlásra fel :)
2011. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. okt. 27. 18:20
 10/10 anonim válasza:
Hát úgy általában észre vesznek a lányok ha írogatsz nekik pl Viberen. És úgy közel kerültök egymáshoz. Aztán majd rájön hogy mi van.de kis lépésekkel haladj.
2017. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!