Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csókkal bonyolultabb? Tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókkal bonyolultabb? Tudom, hogy furcsa kérdés, de azért felteszem. Az a helyzet, hogy csalom a párom. (Ezen ha lehet, gyorsan lépjetek túl, bonyolult a helyzet, megértenétek, ha ismernétek. ) A lényeg: amíg nincs csók, addig gond sincs.

Figyelt kérdés

Viszont ma az egyik szeretőmmel csókolóztam, és most teljesen össze vagyok zavarodva. Túlságosan jól esett. És így ijesztő, nem tudom, most mit érzek. Eddig csak szexről, egymás kölcsönös kielégítéséről volt szó, viszont így új fényben látom az egészet. Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Tudom, nem kéne ezt az egészet csinálnom, de nem szeretném elveszíteni, mert jó vele.

Mindig kínosan ügyeltem, nehogy beleszeressek valamelyikbe, de most....nem tudom mit érzek, és hogy akarom e ezt érezni.


2011. okt. 24. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
99%

Több szeretőd van.

Onnantól kezdve miért vagy pároddal?

Nem érzed ezt egy egészen kicsit inkorrektnek felé?

2011. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:11


Gondolom, a párja egy 50-es fószer, 50 millás bankszámlával, mercivel, nagy házzal. Örül, hogy sikerült elmarnia az asszony meg a három gyereke mellől. Szakítani nem lehet, mert akkor el kéne mennie dolgozni, azt meg nem szeret.

De az ágyban már elég gyenge, úgyhogy kell pár szerető, a kertész, a sofőr, meg a postás időnként besegít.


Most lesz a gond, ha az egyikkel még élvezni is kezdi a szexet...


Kérdező: sajnos nem tudok neked tanácsot adni, hogy hogy ba.sszál érzelmek nélkül, csupán a testi kielégülésedért valakikkel, mivel nekem ez egy emberrel se sikerül.

Azzal kefélek, akit testestől-lelkestől szeretek, és egyszerre csak eggyel.

Annyira sok riherongy ír ide, biztos tud valaki a te gondodon is segíteni, csak türelem.

2011. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Uhh, ez kemény volt, sejtettem, hogy nem tudtok majd átsiklani fölötte. Nem gazdag, és én többet dolgozom nála. A lakáshitel miatt nem tudunk elválni, csak együtt élünk. Ezért írtam, hogy a párom. De azt nem írtam, hogy nő vagyok vagy férfi...
2011. okt. 24. 21:24
 4/19 anonim válasza:
100%
Már rég rossz ha ilyen kérdésre itt keresed a választ! Nézz magadba és tudod!
2011. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%

én azt gondoltam, férfi vagy (nőknek ritkán van több szeretőjük, ha mégis akkor le a kalappal)

Én alapból nem ítélem el a megcsalást, mert rengeteg oka lehet, és sokszor az szenved a legjobban, aki csal, mert az érzelmei küzdenek a bűntudatával.

Viszont a szerelmet én előre teszem a listán, a racionalitás és a biztonság fölé, valószínűleg azért, mert még fiatal vagyok. Szóval ha szerelmes vagy, és ez kölcsönös, akkor nem szabad, hogy ennek bármi az útját állja.


23/L

2011. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy nő vagy vagy férfi. Ha már szar a kapcsolat és érdek köt össze, előfordul ilyen szar helyzet. De nem értem minek több szerető, miért nem elég egy, és ha a "pároddal" már csak érdek köt össze, ugyan mit számít ha mindketten félre jártok mással és szerelemből, nem csak szexből?
2011. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%

A férfiak nem írják, hogy "párom", tehát nő vagy.

Ha meg csak együtt éltek házasként, de semmi más, akkor meg ez nem megcsalás. Így nem értem a kérdést.

2011. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
"egyik szeretőmmel" Ez marha jó :D Nagy kanállal eszed az életet, amúgy dobd a csajod jobb lesz neki is meg neked is;)
2011. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%

Nem értem konkrétan miért támad rá szinte mindenki szegényre. Én fiatal vagyok de megértem a helyzetét.Van olyan manapság hogy nincs kiút a kapcsolatból, és már rég nem szereted a másikat, vagy olyanokat tett amit képtelen vagy megbocsátani.


Sajnos ha beleszerettél bele szerettél ebből sehogy sem tudsz kilábalni, vagy próbálod elfelejteni, vagy elhagyod minél hamarabb még mielőtt túl komolyra fordulnak az érzéseid.


Kitartást L23

2011. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Valóban nő vagyok. Nem sok szeretet jut nekem, és azt hiszem, szeretőkkel próbálom pótolni. Tudom, hogy nem helyes, de képtelen vagyok abbahagyni. Azzal próbálom "védeni" magam, hogy házasokkal kezdek, így mindkettőnk érdeke, hogy ne áruljuk el senkinek. A szerelem ezért kizárt. Nem hívogatjuk egymást, nem sms-ezgetünk, mert az magában rejti a bukás veszélyét.

Minden esetre köszönöm a válaszokat :)

2011. okt. 26. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!