Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első csók nem túl jó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Ha az első csók nem túl jó, később lehet jobb?

Figyelt kérdés
Tehát egy hejes sráccal ismerkedek, ott áll a dolog h lehet belőle kapcsolat. Megcsókolt tegnap és örültem neki, de valahogy nem volt olyan nagyon jó ahogy csókol.
2011. okt. 24. 22:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is az első csókom a barátnőmmel nem volt valami tökéletes, mert mindketten tapasztalatlanok voltunk, de élveztem, csak kicsit ügyetlenek voltunk, aztán egy idő után megtanultunk jól csókolni, azóta minden tökéletes. Ez 2 hónapja volt. :)
2011. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 brigivagyok ***** válasza:
100%

én nem éreztem semmit az első csóknál.. nagyon nyálas volt és undorító, meg szerirntem elbénáztam végülis ki az az elmebeteg aki nyelvessel csinájja először? most már tapasztaltabb vagyok de az első akkor is rossz volt..

ez amúgy attól is függ, hogy szereted e..

2012. márc. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
persze, nekem barátnőmmel az első próbálkozásom nagyon rossz volt nem találtuk egymás nyelvét:D.utána rá két hétre megcsókoltam és az már nagyon jó volt:).és azóta is együtt vagyunk:D
2012. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hejes? o.o
2013. nov. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
14-es most ezért kaptad elő ezt a régi kérdést? azóta már a második gyereküket várják..
2013. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még nem csókolózott.. mutasd meg neki hogy kell, és nevetni is fogtok majd rajta :)
2016. okt. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Titusztitusz ***** válasza:
Persze...Idővel javulhat az illető csókolási technikája,bár VALAMI KELLEMES ÉRZÉST így is kellett volna érezned...Ha nemnagyon éreztél,az annak a jele,hogy IGAZÁBOL NEMIS TETSZIK NEKED az illető...Jól sejtem a dolgot?
2016. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha helyes a srác, szereted, érzel iránta valamit, akkor miért baj az hogy, hogyan csókol meg? Ha ez baj, akkor nem érzel iránta semmit, és nem is szereted.
2016. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!