Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 190 cm,100kg, lent több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

190 cm,100kg, lent több infó.17-20 éves lányok, hogy álltok az ilyen mackósabb srácokhoz?

Figyelt kérdés
Amugy jó fej vagyok, jól öltözök, van önbizalmam, alapból jóképűnek mondanak...csak gondoltam megkérdezem h hogy vélekedtek erről, mert most megtetszett valaki:)
2011. okt. 25. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
bár fiú vagyok, de tapasztalatból mondom, hogy jobban bejön a magadfajta nekik, mint én, aki alacsony és vékony :/
2011. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A párom ugyanez a ketegória, csak gondolom idősebb, mint te (már a lányok éltekorából ítélve). Szóval én jól, bár én kiesek az általad megadott korosztályból. Remélem nem baj, hogy válaszoltam.


23/l

2011. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 /Anita_'94/ ***** válasza:

Szeressem :)

Nekem is van egy macim.

2011. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Perszehogy nem baj, köszönöm szépen :) Várom még a további válaszokat is :)
2011. okt. 25. 23:06
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a számok nem sokat mondanak :D Az én tesóm 195 centi és 96 kg körülbelül de szikár és izmos kajakos. tehát neki az izom nyom sokat nem a háj :D Nem tudom te hogy vagy ezzel. úgy nem mondok véleményt senkiről, hogy nem is ismerem. ha kinézet alapján kéne döntenem szeretem ha a fiú magasabb nálam és az sem árt ha nem nálam nehezebb :D de én azért a cingárabbakra bukom :) de a macitest se rossz nemám elkeseredsz!
2011. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
juhúú<3
2011. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ma 23:13

ilyen magasan még ennyi kilóval sem lehet igazán kövér


bár a toka az más kérdés :/

2011. okt. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jaaaaaaaaaj már megint ez a méretmánia! A pasik azt hiszik ha tökéletes méreteik vannak akkor minden f*sza lesz! Agy is kéne egy kapcsolathoz, meg szív! Amugy van aki a vékonyabb testalkatút szereti van aki meg a nagy darabot. De könyörgöm! Ne a méreteid miatt szeressenek, hanem a lényed miatt! Gondolkozz el ezen!
2011. okt. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Van akinek tetszik. Nekem nem. Nekem inkább az alacsony, vékony fiúk tetszenek.
2011. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves Mackós Kérdező!:)

Én is idősebb vagyok,mint az általad megjelölt korosztály,de azért leírom,h én imádom az ilyen típust!:)

A jelenlegi párom nem ez a karakter,de mégis nagyon szeretem!

Ha jófej vagy és jól is nézel ki,akkor szerintem semmi gond nincs veled!:)

24l

2011. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!