Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előző randin csók volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előző randin csók volt az elköszönés, a holnapin csókkal köszönjek?

Figyelt kérdés

Csak úgy kéne, nem?:D

17/F


2011. okt. 26. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
naná hogy csókkal :D
2011. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ahogy szeretnél.
2011. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
persze h azzal:)!!!
2011. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az először csókolóztatok egymással, akkor szerintem nem... az úgy túl megszokottá, sablonná válhat, inkább egy váratlan pillanatban csókold meg. Akkor azon fog gondolkozni, h vajon miért nem csókoltad meg, és sokkal jobb lesz amikor végre megteszed :D
2011. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igen. nyilván ha csók volt, akkor összejöttetek. onnantól köszönés számomra csók. ha nem is hosszu bonyodalmas nyelvelős, csak szájrapuszi szinten, de csók.
2011. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azzal, amit helyénvalónak éreztek
2011. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha már lehet akkor ne hagyd ki!
2011. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20:07 -tel értek egyet, habár elsőre én is azt írtam volna, hogy csókkal kezdj, még ha csak egy szájrapuszi is, mert máskülönben a másik fél borzasztóan elbizonytalanodik, rossz érzése lesz, hogy netán átverted és dobni akarod, de elolvasva az említett kommentet, az egy roppant jó kis ötlet, amit írt az illető, csak ne várj azzal a pillanattal túl sokáig, csak mondjuk pár percet :)
2011. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na de azér ha ugy megy oda hogy eleve csókra tartja a száját akkor ne verd át egy arcrapuszival... az már gáz szerintem. szerintem ebből nem lehet jól kijönni, ő is várja hogy ha csók volt csók lesz, ne szórakozz már szegénnyel... de tetudod, te ismered a csajt, végülis csak azt tudom mondani mint mindig, hogy egyedi eset minden eset, lehet hogy a te esetedben az jön be ami nagyátlagban nem jönne be, és pont ezzel hódítod meg igazán. szóval azt tedd amit te jónak érzel!! ne azt amit mások mondanak. magadat add, saját ötlet, ha ebbe beleszeret, akkor beléd szeret, és nem egy megjátszott személyiségbe, remélem érted mire gondolok:)
2011. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!