Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Suliba ismeretlen lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliba ismeretlen lányokkal hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Hogy mennyek oda, mikor, mit mondjak? Tippeket lécci :(
2011. okt. 26. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a lábadon mész oda, akk a legjobb ha egyedül van, ki kell valamiről kérned a véleményét, Pl: Szia! pont egy ilyen lányra van szükségem mint te, szerinted a xy-nak jól áll az a mittomémmi, akármi csak olyan kérdést tegyél fel amire nem lehet szavakkal válaszolni, az a lényeg hogy beszéljen sokat, És semmiképp ne úgy menny oda hozzá, hogy sz a xy vagyok, a neved ráér később is.
2011. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
középsuliban volt 1-2 KISSRÁC, akik csak úgy odajöttek hozzám. nyilván ők nem meghódítani akartak, :D vagy hát nem tudom..:) de én tök bírtam őket, csak azért mert odajöttek és elkezdtek beszélni, nyíltan és természetesen, és kikérték a véleményem. semmi extra, mi pl a zenéről kezdtünk beszélni amiről tudhatták, hogy nekem mi jön be. (tehát az jó ha van egy közös téma, amiről tudsz, és tényleg érdekel, téged, és őt is) kicsi nyíltság meg lazaság kell, aztán utána talán a lány is szívesen beszélgetne veled, azt látni fogod.. még ha neked is kell oda menned legközelebb is :)
2011. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Csináld ezt, csak a lapra mást rajzolj! Bevélik;)



[link]

2012. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!