Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy fiú-lány barátság átalakuljon szerelemmé?

Figyelt kérdés

Mi kell ahhoz, hogy a lány többet érezzen barátságnál?

16/F


2011. okt. 27. 19:00
1 2
 1/12 Walk With Me ***** válasza:
100%

Vonzalom, meg még valami megmagyarázhatatlan dolog...


Amúgy szerintem nincs is jobb annál, mint amikor a párod a barátod is és tényleg nagyon közeli a kapcsolat (lelkileg).

2011. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha bekerültél a "barátaim" dobozba, onnan nagyon nehéz átmászni a "szerelmem" dobozba
2011. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
alapból nincs fiú lány barátság :D
2011. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ÉS ha bekerültem oda, akkor hogyan lehet kimászni onnan? :D
2011. okt. 27. 19:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem sem jött össze, szóval nemtom XD
2011. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kilehet onnan mászni ;D ha közös a vonzalom :D
2011. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem akarlak elkeseríteni, de MI "barátok" csak addig kellünk, míg jön a vezérbika és jól eltapossa a kedves leányzót.

Aztán , amikor sikerült NEKÜNK "BARÁTOKNAK" összelapátolni, akkor megint jön egy vezérbika!

Nézzük csak meg a Forrest Gump-t és leesik a tantusz nekünk "BARÁTOKNAK".

Szerintem ne is akarj felmászni a ranglétrén, mert fog jönni az igazi és megtalál!!!

Nem te fogod megtalálni, hanem Ö!

2011. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem csak egy olyan fiú barátom van aki nem kérdezte meg:D vagyis ő is mehkérdezte hogy járnánk-e de állítólag ezzel csak megviccelt. :DD
2011. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

átalakulhat!!

nekem van egy olyan barátom aki többet érez irántam mint szimpla barát...és ő ezt bevállalta..de még tovább nem mentünk:) de kitudja mit hoz a jövő!


amugy ha tényleg barát,akkor megértő és mindent megbeszélhetsz vele..és ezek után szinte semmi se kell,hogy többet érezzen irántad,jó társaság,sok beszélgetés...és a többi alakul!

2011. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
76%

igen, létezik, saját tapasztalat, ami nem sült el túl jól... :(

A fiúval nagyon régóta, talán ált.suli alsó tagozata óta barátok voltunk, együtt mentünk gimibe, aztán kinőtte magát a legjobb barátommá. Aztán magam sem értem, hogy miért, vagy mi miatt történt, de egyre inkább elkezdtem érezni azt, hogy szeretem őt, és nem csak szimpla barátként. Tizenhét-nyolc évesek lehettünk, elhatároztuk, hogy megpróbáljuk. Viszont amiről azt gondoltam, hogy tökéletes lesz, hát közel sem volt az... egymás idegeire mentünk, rengeteget féltékenykedtünk stb.

Mára annyira megromlott a kapcsolatunk, hogy nem is beszélünk, csak hébe-hóba facebookon. Szóval szerintem egy igaz barátságot nem érdemes feladni egy bizonytalan párkapcsolatért.

2012. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!