Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? Miért van, h egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Miért van, h egy srác azt mondja, h szeret. Közbe meg elfelejti közölni velem, h buliba megy a haveraival és engem meg nem hivott.

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 06:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én is szeretek egy lányt és nem hívom el amikor a haverokkal ökörködni megyünk vagy pálni mert vannak fiús percek :D


olyan mint a lányoknak a vásárlás :D

2011. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja fiús percek mint a csajozás gondolom
2011. okt. 28. 07:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert szeret nem kell mindent az orrodra kotnie, van magan elete is. Szedd ossze magad mert igy nem sokara mar nem lesz ki mondja h szeret.
2011. okt. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem baj, ha nem hív, a párkapcsolatban is kell léteznie a két félnek egymás nélkül is. De mond meg neki, hogy azért szeretnéd tudni, hogy mikor hol van, hogy véletlen ne hívd rosszkor, vagy hogy ne kelljen érte aggódnod, ha nem veszi fel.
2011. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Naná, beletartozik a csajokkal való flörtölgetés is. Ez baj? Nemsokára kukázni fog téged amúgy is, ha nem változtatsz a hozzáállásodon.
2011. okt. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Az meg nem nem lenne gond, ha nem hiv, de ha meg se mondja, az szerintem gaz. Szerintem, ha kicsit is erdekel a masik, akkor legalabb ennyit mondanek -Figyelj, holnap buliba megyek a haverokkal, de ha gondolod hetvegen mi is csinalhatnank egyutt valamit. Ez mar azt jelezne, hogy torodik velem.
2011. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 napietus ***** válasza:
azért, mert attól, hogy szeret, nem lettél a nevelőtisztje, hogy minden lépéséről beszámoljon. ne legyél hülyep*csa.
2011. okt. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Az hogy nem hív nem olyan nagy baj, neki is kell egy kis lazulás a haverokkal, és ha okos barátai vannak, akkor nem engedik csajozni. Az hogy bejelentés nélkül elmegy bulizni az tahóság, mert szeretjük tudni hol jár a párunk, főleg hogy ők is szeretik tudni, hogy merre jár a csajuk.


Van kicsi szád, beszéld meg a barátoddal, ez a ti dolgotok, meg amúgy is szóból ért az ember.

2011. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
rosszul álsz hozzá a dolgokhoz. partyzni megy, akkor nemkell az h ottlegyen a barátnő meletted, mert lazítani mész, tombolni. ha igazán szeret akkor nemfog megcsalni, hameg megcsal tudod a dolgodat... értelmetlen faságokon idegeskedni (én véleményem)
2011. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Minden fiúnak kell egy kis kikapcsolódás a haverjaival :)

Ez nem azt jelenti, hogy elmegy becsajozni, hanem egyszerűen csak kell neki egy kis szabadság!


Hidd el, én tudom (Fiú vagyok) :D

2012. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!