Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közelítsek a srác felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsek a srác felé?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen nézegettem a neten az egyik szórakozóhely partyfotóit és az egyik képnél megálltam. Egy nagyon jó képű srác volt a képen. Pont nekem való, magas, barna haj, barna szem, szép vastag száj, igéző kék szemek. Olyan volt mint az első látásra szerelem. Nagyon megtetszett, valami megfogott benne, pedig csak képen láttam. Sokáig aztán nem is foglalkoztam vele, de a minap láttam az utcán sétálni, és hát élőbe se rossz! :P 19-20 év körüli lehet. Mit gondoltok, hogyan kellene közelednem felé? Végülis számomra idegen, és én is neki, még a nevét se tudom. Nagyon hülyén jönne ki ha vmi ürüggyel leszólítanám és kérdeznék tőle vmit? Pl. felmérést végzek arra vonatkozóan, hogy...és meg tudnád mondani, hogy mi a neved? vagy ez nagyon gáz? Fiúk ti örülnétek neki ha egy lány leszólítana titeket az utcán? Véleményeket kérek, elsősorban fiúkét, hogy mit kellene tennem. Köszi

20/L


2011. okt. 28. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez így gáz. Oda kellett volna menned és mondanod, hogy láttad valahol... és már beszélt is volna magáról. Ha meg nagyon hülyén reagál, akkor "nem jössz rá", hogy hol láttad és mész tovább.


Történet:

Lakott a közelemben egy lány, akivel sportot űzünk. Tudtam, hogy valahol a közelben lakik és a nevét is tudtam. Egyszer edzés közben találkoztam egy sráccal és mesélte, hogy nemrég balesete volt a lánynak. Másnap reggel láttam bicegni. Megkérdeztem, hogy mi történt vele. Furán nézett rám, de mondtam, hogy mi már rég ismerhetnénk is egymást. Nekem akkor felségem volt, tehát többet nem is akartam, de lényeg, hogy meg kell szólítani és ha normális, akkor minimum megismersz egy értékes embert.

2011. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

most barna, vagy kék szemei vannak? :D


Amugy attól függ, hogy hol láttad. Ha olyan helyen ahol máskor is láthatod, akkor kérdezz ismerősöket, hátha ismerik

2011. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy ürülnék és nem zavarna,hogy mi célból vagy hogy mit kérdezne vagy ha egyböl mondaná,hogy tetszem neki és meg akar ismerni,nincs ebben semmi rossz.
2011. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
öhh kék szemek...bocsi :D
2011. okt. 28. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen köszönj neki s nézz a szemébe. Ha olyan szép fiú, akkor vennie kell lapot, s onnan már ő vezeti az ismerkedés fonalát. Neked csak hátra kell dőlnöd és válaszolni. :D:D
2011. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%

ha nem mész oda akkor nem fogod megismerni.


a múltkor a vonaton szólítottam le egy csajt és beszélgettünk vagy háromnegyed órát. persze kiderült hogy van palija, de attól még nem hagytam ott, amíg együtt utaztunk addig elvoltunk, aztán elköszöntünk és ennyi volt. meg kell adni az esélyt, hogy valami lehessen belőle.

2011. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!