Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan lány, akinek adnék 20-30 ezret azért, hogy egy hétig velem legyen?

Figyelt kérdés
Nem kell a szex, csak legyen csók stb. Egyébként nem vagyok csúnya. Csak nincs kedvem párt keresni, inkább fizetnék, de ne örömlány legyen az illető lány. Egyetemre járok és kíváncsi lennék, hogy van-e szerintetek ilyen lány?
2011. okt. 29. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Te tudod, hogy van-e olyan lány, akinek fizetnél ennyiért...
2011. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Mivel társaság kedvelő ember vagyok simán lennék veled 1 hétig, sőt lehet, hogy még többet is! :) Amúgy meg a pénzt nem fogadnám el!!! Csak akkor lennék benne a dologban, ha a pénz nincs benne. :)És miért nem szeretnél csajozni?

18/L

2011. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs sok kedvem hozzá, meg kell hódítani a lányt, kedvébe kell járni hónapokig általában, hogy aztán járhassunk. Így meg rögtön járhatnánk. Amúgy meg volt barátnőm, csak most hanyagolom és szakítottunk egy időre. Rendőrtiszt és tanár vagyok részmunkaidőben mind a kettő, és kicsit szórakozni akarok. Ja és közben egyetemre járok nappalin. 27 vagyok és csak 1 évig leszek Mo-n. Utána megyek külföldre. szval sajnos időm sincs, hogy most utánuk járjak, plusz még benne van hogy vissza is utasít 1-2 lány és az megint egy-egy elvesztegetett napot jelent. Ja és nem tárgyként kezelem a nőket meg nem ribancként, hogy azért fizetnék. Csak kedvem lenne most úgy járni vkivel, hogy nem kell kiloholnom a lány után magamat, hogy az enyém legyen. Ja és nem szeretem a szép lányokat, az átlagos lányokat szeretem kizárólag.
2011. okt. 29. 20:22
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
akkor telepitsd fel a sims3-at és ott egy nap alat szerezhetsz nőket...
2011. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

és nem gondolod, hogy ennek nincs sok értelme? hiszen nem is jár veled az a lány, csak színlel a pénzért, semmi sem igaz abból, ami történik... pedig egy "járásnak" épp az a lényege, hogy kölcsönösen akarják a felek a másikat


szóval ez semmiképp sem járás, csak fizetett színjáték

2011. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
egyébként ahhoz képest, hogy "értelmiségi" vagy, az érzelmi intelligenciád jól elhagytad valahol (ha volt)
2011. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos el. Egyszer egy lány visszautasított és az nagyon letört kb évekre. Csak akkor mentem el bulizni, ha lehívott egy lány. Csak sajnos a lányok ritkán hívják le a pasikat bulizni, akik nem nagyon rámenősek és nem akkora partyarcok. Ennek ellenére a fősuli alatt 5 lány is lehívott bulizni és összejöttem velük, hol hosszabb, hol pedig rövidebb időre. De már nincs kedvem semmihez, csak az is jó, ha pénzért eljön velem az a lány.
2011. okt. 29. 21:40
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

2. kommentelő szerint van, aki "járna veled", de ezért fizetni... Az apróságokra, udvarlásra, kedvességre egy-két hónap alatt menne el ennyi pénz, nem egy hétre... Csak tudod időt kéne szánni rá! Bár én sem vagyok követendő példa, csak osztom az észt, pedig még nekem sem jött össze sose...:(

Akkor szerintem próbáld ki, hogy leszólítasz egy számodra tetsző lány, akit nem is ismersz, ha meg visszautasít, akkor legalább megpróbáltad:)

*2. kommentelő, Te merre tanulsz/laksz?:)

2011. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
ha meghívod ide-oda és még fizetsz neki heti 20-30-at akkor tutira találsz valami kis kur*vát a főiskolán. a lényeg, hogy jól add elő a dolgot, mert ha szarul hozod fel a dolgot akkor elküldenek a pics*ába.
2011. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
igen van:fürdőskurv*-nak hívják
2013. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!