Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor is kezdeményezhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is kezdeményezhet a férfi, ha nagyon csúnya?

Figyelt kérdés
Tudom a lányok számára nyűg a ronda pasi, utálják őket. Még ki se nyitotta a száját de már alig várják hogy lekopjon.
2011. okt. 29. 22:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Kockázat nélkül nincs győzelem... Meg amúgy csak egyszer kell összejönnie, és nyert ügyed van.
2011. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Igen, kivéve ha a 65%-os az.
2011. okt. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
A szépség relatív.
2011. okt. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%
Milyen egy nagyon csúnya pasi? Mutass képet, mert nem biztos, hogy mindenki így gondolja.
2011. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen. igaz nem erről szól a kérdés, de mondhattok rólam véleményt is nyugodtan. és csak őszintén.

2011. okt. 29. 22:56
 6/33 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a nagyon rondától te elég messze állsz.

Egyszerűen csak híznod kell egy kicsit és egy divatosabb frizurát kell viselned. Még az öltöny is tök jól állna rajtad :)

Én egyáltalán nem látlak csúnyának téged, és ennél ezerszer durvább képre számítottam.

Kicsit csiszolj az önértékeléseden, mert ez a te legfőbb problémád.

2011. okt. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel valami stílust és hízzál egy kicsit. Ja és a kisugárzásodon is változtass, mert az sokat számít.
2011. okt. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%

Bőven van nálad ocsmányabb egyén is ha ez megnyugtat haver..

szóval ha pl látnálaka villamoson nem fényképeznélek le és mutogatnálak otthon, hogy ezt nézd fater mit láttam, nézzük már meg az állathatározóban... inkább olyan átlagos, csak bemeséled magadnak

2011. okt. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Én kértem a képet és nekem tetszel, leszámítva a ronda zöld pulcsit. Amúgy is a vékony pasik jönnek be, de ha ezt leszámítjuk, akkor sincs semmi ronda rajtad.


Élőben egészen gerjednék rád (utálom ezt a szót, de nem tudom jobban kifejezni:), nem felszedni akarlak, ne érts félre, csak egy visszajelzés, hogy nem reménytelen.

2011. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
hu hát köszi. egyáltalán nem erre számítottam, hanem sokkal rosszabbra. vagyis a hízást tudom, hogy kéne, apulcsi meg ezek szerint nem csak anyu szerint tré :D de sokkal több bírálatra számítottam. ja a haj kérdés meg elég nehéz ügy, mert olyan erős a hajam, h szinte lehetetlen rendesen megcsinálni :S
2011. okt. 29. 23:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!