Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? És légyszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? És légyszi rendes válaszokat!

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. van egy fiú az osztályban akiért idáig rajondtam. De komolyan! Rám nézett elpirultam. De ez a rajongás nálam ebben az éveben, (7.es vagyok) teljesen megváltozott. Most már tudni AKAROM hogy hol van, folyton régondolok, nem figyelek sehova, viszont hogyha ő szól akkor meg elolvadok. :)) De ebben az évben lett barátnője, aki menő szőke meg szép is, és hát én néha úgy érzem hogy na most biztos szeret meg rámnéz és ilyenkor is ezt gondolom. De mostmár nem vgayok ebben biztos. Mert akkor miért nem szakítottak? És igazából különösebben nem vagyunk jóban nem is chetelünk, meg semmi, csak a suliban váltunk pár szót de azt sem kettesben. :(( Mit csináljak?? Nekem átlagos külsőm van barna haj barna szem, a ruháim is normálisak azért megpróbálok valamennyire divatosan de nem nagyon. Én nem sminkelhetem magam mert otthon nem engedik, és nem festhetem a körmöm sem. Nem vagyok stréber átlagos vagyok, és a testalkatom is normális. De az a csaj meg hát persze ultra menő, szép helyes...stb. Értitek nem?? De én már megveszek a fiúért minden szavára ugrok. É mostanában jöttem rá hogy tök hülyét csinálok magamból. De akkor is szerelmes vagyok belé és nem akarom elfelejteni hanem azt akarom hogy észrevegyen!!!! Pls segítsetek! És nem csinálok mást mostanában csak olyan könyveket meg zenéket olvasok/hallgatok, amik ilyen reménytelen romantikusságról szólnak. Pl. Szent Johanna Gimi. Csak abban is most összejöttek és már inkább nem olvasok semmit mert happyend a vége mindegyiknek...:((((
2011. okt. 30. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

Nahát, hova tűnt a válaszom.


Szóval, a magyar tanárod helyében szégyellném magam de durván.

2011. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondom rendes válaszokat!!!! -.-"
2011. okt. 30. 13:55
 3/3 Normálisvagy? ***** válasza:

Ne csinálj magadból hülyét.., főleg nem egy pasi miatt! Később ezt még bánni fogod!

Próbáld elfelejteni és túllépni rajta, hiszen, ha bejönnél neki akkor nyilván téged választott volna nem pedig a szőke kis csajt...Vagy adott valami nagyon konkrét jelet, hogy bejössz neki?

Próbálj meg ne mindig rá gondolni, sportolj, találkozz a barátnőiddel, menjetek el moziba, pizzázni stb...

Ne csak egy pasi iránt érdeklődj ennyi idősen, hidd el nem éri meg, tapasztalatból mondom!

2011. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!