Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha 30 éves férfikent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 30 éves férfikent jól érzem magam egyedül?

Figyelt kérdés
A nőkben eddig csak csalódtam és elhatároztam folytatom az életemet párkaqcsolat nélkül mert úgy nyugodtabb vagyok és biztonságban érzem magam. A nőkkel eddig csak összevesznem sikerült. Ezért elegen lett ebből az egészből és befejeztem. Mostmár prostikhoz fogok járni igaz pénzes a dolog de így jut némi öröm az életemben. A helyesírási hibákért elnézést képek mobilról írtam T9-el és azt nem tudom hol kell kikapcsolni.
2011. okt. 30. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze.Mindenki csinálja azt,ami jólesik(és ha teheti is).Ha így jól érzed magad,akkor rendben.

Tanács:A védekezésre figyelj oda.

2011. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

Nem normalis dolog, azert nem mert kerulod a konfliktusokat. Vagyis gyava modon az egesz noi nemet leirtad.

Az nem baj, ha az ember egyedul van egy darabig es fejlodik lelkileg, de nem mindegy, hogy milyen indokbol. Amit te leirtal az nekem arrol arulkodik, hogy nem vallalsz feleloseget a sajat eletedel, es az esetleges hibaidert, hanem a noket hibaztatod.

Bocsi, ha felreertelmeztem a kerdesed, de nekem ez igy jott le.

2011. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

30-évese fizetsz,hogy kefélj?

...csak gratulálni tudok!!!!!!

2011. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Lehet hogy nem normális, de mindenképpen irigylésre méltó! ;-)
2011. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Az a nem normális, ha egy életerős fiatal férfi feladja és inkább elmenekül a helyzet elől, mintsem szembenézzen vele.
2011. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Gergo_30F ***** válasza:
64%

#2-vel értek egyet, szerintem valamit te is rosszul csinálsz, ha ez lett a vége. egyébként valószínűleg te sem tartod "normálisnak", ha kiírtad ezt a kérdést.

családot, gyereket nem akarsz? ha igen, inkább változtatnod kellene, mint begubózni, nehogy 5-10 év múlva megbánd...

2011. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem mindegy, hogy fizet vagy jár valakivel?

Felszedni egy nőt az is sok pénz, eltartani szintén, és nem csak rengeteg pénz, hanem idő és bosszankodás is.

Fizetsz egy prostinak alkalmanként x összeget, nem olcsó dolog, de összegben nagyjából ugyanott van mint egy kapcsolat, csak bosszúság és idő nélkül.

2011. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Nagybátyám 47 éves és szingli, én is az vagyok, de még fiatal. Szerintem normális
2011. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%
Nem az a gond, ha valaki szingli es az se gond, ha valaki prostikhoz jar, hanem az, hogy milyen okbol!
2011. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is így szeretnék majd élni.
2011. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!