Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nagyon taszító, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon taszító, hogyha egy lány pattanásos?

Figyelt kérdés
Sőt nem is annyira pattanás inkább piros foltok... :S A homlokomon vannak illetve az orcámon (azt hiszem így mondják...). Nagyon visszataszító? :S Lassan már kezdem azt hinni hogy emiatt nincs barátom, mert egyébként egy életvidám, mosolygós, hosszú hajú vékony lány vagyok.. 15/L
2011. okt. 31. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Aki fiatal kiscsávó az úgyis azt fogja írni hogy igen ,mert a fiúk nagy része nagyon felszínesek amíg ki nem növik,vagy nem...

Én idősebb fejjel erre csak azt tudom mondani ha szeretnélek akkor úgy szeretnélek ahogy vagy és ilyen kis apróság nem venné el a kedvemet semmitől sem...Mindenesetre menj el kozmetikára vagy bőrgyógyászatra vagy kérdezd meg a szüleidet hogy mit csinálj a foltokkal vagy pattanásokkal...

2011. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem feltétlenül visszataszító, de ez függ a lány arcától.

Viszont van rá megoldás. Sokan érezték azt, amit most te érzel, de végül kezelték, és eltűntek a pattanásaik. Egyél kicsit több növényi fehérjét és olajat, több vitamint! Vannak direkt bőrszépítő vitaminkészítmények is, de a legjobb, ha friss ételből viszed be ezeket. Esetleg valamilyen kozmetikumot is tudok ajánlani, ha érdekel. Én is ilyen problémákkal küszködöm időnként.


Egyébként nyugodj meg, minden rendben lesz. Te is tudod magadról, hogy egy gyönyörű lány vagy. Előbb utóbb biztosan rád talál a szerelem is. Teljesen biztos, hogy nem vagy visszataszító. :) Ha úgy érzed, beszélj még egy kicsit erről a dologról. Miből gondolod, hogy mások esetleg visszataszítónak tarthatják?


18/F

2011. okt. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
99%

Igaz, lány vagyok, de hátha segítek.

Gondolom az arcitisztítással, stb. tisztában vagy, de ez ugye nem olyan egyszerű mint ahogy hangzik.Sorstársak vagyunk, tudom nem könnyen múlnak el a foltok.(valamikor évek kellenek)Én azt vettem észre, hogyha próbálom a maximumot kihozni magamból, senki nem a hegeket veszi észre elősször.Stílusos öltözet, haj, illatok - és máris nem a hibákra koncentrálnak a fiúk.A sminkről meg...nem kell levakolni az arcod, alapozóval és púderrel.Én csak a szememet hangsúlyozom(erősebben), és senki nem a pattanás nyomokat nézi, hanem a hangsúlyos tekintetet - egy jó trükk lehet.

Összefoglalva: légy jókedvű, csinos, próbálj tenni a foltok eltüntetéséért, hozz ki magadból mindent amit lehet!Nem fogja zavarni a fiúkat semmi, észre se fogják venni:):)

2011. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Utolsónak nagyon-nagyon igaza van.


15f

2011. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

09:49-nek iagaza van!


Nekem is gond volt ez, sőt a mai napig vannak miteszereim, de senkit nem érdekel, mert kompenzálom csini ruhával egy jó parfümmel és kész.


22/L

2011. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

10:44-es vagyok!


Elfelejtettem a lényeget beírni:


Én ezeket használom és nagyon jó:



- az arcomat reggel este megmosom Baba kamilla és méz tusfürdővel. (Erre most horrogni fognak, de hidd el nekem, hogy szuper jó, próbáld ki)

- 2 naponta leradírozom. Van egy Clin & Clean termék, ami nagyon jó. Apró szemcsék vannak benne. Nagyon szépen leszedi az elhalt bőrt és a miteszereket, valamint ha pl van egy piros foltom, lemosom ezzel az arcom, aztán alig látszik.

- mellette tudok ajánalni 2 tablettát ami simán kapható gyógyszertárban vény nélkül vagy rossmannban is. Biovanne vagy Algás ligetszépe kapszula, hónapokon át szedve gyönyörű lesz a bőröd tőle. Az ára olyan 1500 / 20 tabletta

2011. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Függ a "körítéstől" is :D Ha pl zsíros a haja meg látszik, hogy igénytelen akkor az. De ha csinos stb. akkor nem érdekel :)
2011. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat:)

Természetesen próbálok tenni ellene, többféle bőrradírt / Clean and Clear / Neutrogena stb krémet hasznlok és gyakran járok kozmetikushoz, de apukámnak 22 éves koráig tele volt pattanással az arca, úgyhogy ez szerintem a génjeimben van.


09:48: azért gondolom, hogy mások visszataszítónak tartják, mert én is annak tartom. Ha messziről belenézek egy tükörbe, tetszem magamnak, tetszik a ruhám, a hajam, a cipőm. De ha közelebb megyek, rögtön megváltozik minden, mert csak a zsíros arcbőrömet meg a piros foltokat látom, és szerintem ez senki számára sem egy szép látvány...


09:49: Igen, mindennap használok parfümöt, dezodort, 3 naponta mosom a hajam (meg festetem is, mondjuk), illetve a szememet szoktam én is kiemelni. De sajna a piros foltok még mindig ott vannak, és korrektorral se tudom eltűntetni őket mert olyan furán néz ki tőle :S És szerintem észreveszik a fiúk, és zavarja őket, mert más dolog miatt miért lennék még mindig egyedül? :S Az összes barátnőmnek van barátja...


10:48: Köszi, de már így is nagyon sok krémet/mindenféle szépségápolási szert használok. De egyébként köszönöm, kipróbálom a Biovanne-t! :)


10:50: Na abban biztos lehetsz, hogy nem vagyok igénytelen... :)

2011. okt. 31. 11:28
 9/10 anonim válasza:
Bár nem tudlak ellátni jobb tanácsokkal, mint az előttem szólók, elmondanám, hogy 20 vagyok, és néha még nekem is kijönnek pattanások a homlokomon. Szerintem ne izgulj miattuk, és tényleg ne próbáld levakolni, mert szerintem az is árt a bőrnek. Remélem sikerülni fog megküzdeni velük!!!:)
2011. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Probald meg az aszpirin maszkot youtube-on van rola sok vidi. Es meg olcsobb is mint a kencek. meg kiprobalhatod az elesztotablettat is. a lenyeg meg h mindig furdes utan amikor puha es meleg a bor kremezd be. Igy nem probalja a borod a "sajat olajaval" potolni a nedvesseghianyt, tehat nem zsirosodik anyira. Bar ha kozmetikushoz jarsz ezt biztos tudod.


Tini koromban pattanasokkal kuszkodtem es emlekszem egyszer valakitol katunk 2 tegely kremet az egyik normalis volt a masik meg olyan mint a faggyu meg a szaga is hasonlo volt. Egyszer kiprobaltam a faggyusat masnapra gyonyoru lett a borom. Mire legkozelebb mentem h felkenjem mar nem volt ott. Kerdeztem anyut hol van erre azt mondta azt a gusztustalan szart kidobta.

Akkor meg nem volt internet (legalabbis a hazak legtobbjeben) sose tudtam beszerezni ujra.

DE dolgoztam egy kinai fiuval aki azt mondta naluk van ilyen. Ha nagyon erdekel talan utanna tudsz jarni.

Bar inkabb probald meg az aszpirin maszkot allitolag aknes borre is jo.

2011. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!