Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért minden lány azzal jön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden lány azzal jön, hogy nem vagy jóképű ezért nem járok veled dumával? Holott erről nem tehetek.

Figyelt kérdés
Azt nem én döntöm el, hogy jó arcú gyerek leszek vagy sem. Azon nem tudok változtatni. Minden mást el tudok érni,de azt nem. Rendes, szeretni való fiú vagyok, imádom a lányokat mégis elzavarnak mert nem vagyok jó pasi. Kezd elegem lenni ebből. Amiről nem tehetek azon miért kell ennyit lovagolni? Mindig azt tanították, hogy elég ha csak egy fokkal szebb vagy ördögnél és rendes, jó ember vagy, akkor lehet barátnőd. De én nem így veszem ezt észre. Ne azzal jöjjetek,hogy ti fiúk is csak a jó csajokkal álltok szóba, mert nem ez a téma most. Meg én amúgy sem vagyok olyan, hogy a jó csajokkal kezdjek. De már egy átlag lánynak is olyan igényei vannak a külsővel kapcsolatban, hogy falra tud mászni tőle az értelmes ember. Ez nagyon nem jó így.
2011. okt. 31. 12:54
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Ki meséli ezt be nekik,hogy csak a sármos pali a jó pali? A média? A fenébe már velük. Nagyapáink, apáink milyen csúnyák voltak, mégis nagyon szép feleségük lett(sok esetben így volt). Most meg mintha megbolondultak volna a lányok. De még az értelmesebbek is, mintha valami evolúciós vírusuk lenne. Régen a külső másodlagos volt, most meg minden sarkon azt hallom, hogy hűdejó pasim van, megyek fodrászhoz, manikűröshöz stb. Majd szétrobbanok már ezektől.
2011. okt. 31. 12:58
 2/33 Moszuke ***** válasza:
38%

hát valami hiba akkor is van az erőben.. érdekes, hogy sok-sok embernek van párja, neked pont nincs?

- vagy túl jót akarsz (te is, mint a "lányok" elmondásod szerint)

- vagy szimplán idióta vagy lányok közelében

- vagy hihetetlenül csúnya vagy (amit kétlek)

2011. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
62%
Nekem ez sosem számított... A lényeg a kisugárzás... Ha nem vagy jóképű, de "hormonilag" passzolsz a lányhoz, akkor vonzódni fog, ha nem akkor lehetsz te akármilyen jó pasi... Nekem volt helyes barátom, kevésbé helyes, sokkal idősebb... És mindet a belsőjéért szerettem... Én meg pont azt veszem észre, hogy a fiúk hülyültek meg... Amíg nincs meg a lány addig érdeklődnek, ahogy az övéknek tudják, már rögtön nem kell hívni, keresni... Régen ez nem így volt... Tényleg néhány év alatt felfordult a világ... Én sem értem, hidd el :(
2011. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Van sok ilyen pasi, aki csak egy numerának tekint minden lányt, de sztem a többség átlagos külsejű és rendes fiú az nem ilyen. Bár nem tudom, azok is kezdenek megbolondulni.
2011. okt. 31. 13:07
 5/33 anonim ***** válasza:
Én nem a jó pasiknál tapasztalom ezt... A normálisaknál... Akikkel párkapcsolatot szeretnék és valahogy egy idő után hanyagolva leszek... Illetve most éppen rögtön... Csók után rögtön közölte a srác, hogy sajnos ezek után nem fog tudni ennyit hívni, mert sok lett a telefonszámlája... én meg gúnyosan felnevettem, mert már ismerem ezt... pedig nem az a kifejezett jó pasi... és azóta tényleg kevesebbet ír... biztos velem van a baj... nem értem :( És nem ő az első.
2011. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
De nem azért írtad ki a kérdést, hogy panaszkodjak, bocsi :) Szóval szerintem ha ezeket a fenti hibákat nem követed el, értékelve leszel, legyél bármilyen kevéssé jó pasi is... bár nem tudom hány éves vagy, de ha tizen, akkor sajnos korosztálybeli hiba :(
2011. okt. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg sok a telószámlája. Ezt nem tudhatod pontosan. Egy csók után, azért csak nem ráz le magáról, nem hiszem.
2011. okt. 31. 13:13
 8/33 anonim ***** válasza:
Tudod, én már keményen taposom a 27.et és már kezdem unni az effélét... Ezért is mondom, hogy inkább korrekt legyél mint jóképű :) Ha valaki nem jön be, vagy nem akarsz tőle komolyabbat, akkor azt mond meg neki és ne hülyítsd. Ezt nem azért írom, mintha csináltál volna ilyet, mert nem hiszem, csak jó tanács... De szerintem te pont nem ilyen vagy :)
2011. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ilyen agresszíven fogalmazol akkor nekem az jön le hogy nagyon görcsösen akarod a nőket és látszik rajtad a feszültség, a megfelelési vágy.

És igen a nők sokkal felszínesebbek mint azt bevallják, ha a nő nem ismer valakit és csak külső van akkor kevésbé elfogadóbb mint ha ismerné is a srácot. De sajnos sokszor a külső az első dolog ami szembeötlik. De akár hogy is akarjuk kitekerni a külső megfog a belső megtart.

De amúgy majdnem 100%-ig hiszem hogy te se vagy ronda csak te tartod magad annak, ha van egy jó stílusod, intelligens vagy és jó kedélyű akkor szerintem nem kell hogy akadálya legyen semminek.

Azért nagyapáinkat ne hozzuk ide ott még sokszor csak a család választotta ki ki kihez megy hozzá. És a nőknek nagy szégyen volt bárkit ott hagyni. Csak röpke pár 10 éve jött be ez az individualista hozzáállás.


A lány hozzászólónak meg üzenem hogy amíg nem vagy 100%ig meggyőződve arról hogy a pasi rendes ne engedd hogy megcsókoljon. Én úgy veszem észre hogy sok pasi csak a szexet figyeli külsőtől független. De ez nem azt jelenti hogy nincsenek rendes pasik, csak azokat nehezebb észrevenni mert nem jönnek csak úgy oda. Vagy mert félénkek vagy mert el vannak a saját kis világukban.

A nemek csatája mindig is viharos volt, sose lesz könnyű. De nem lehet általánosítani hogy minden lány elutasítja a külsőt és minden fiú csak a szexet akarja.

2011. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%

Miért kell ezen fennakadni? Nehogy már elvárd egy lánytól, hogy csak azért, mert jófejnek tartod magad veled legyen, mikor nem is vonzódik hozzád. Te is csak olyan lánnyal állsz le, akit legalább egy kicsit kívánsz. Ha az arcod nem kifejezetten vonzó, próbáld a külsőd más, még változtatható részeit fejleszteni. Igen, vannak olyan lányok, akik mondjuk a mackós, vagy a pálcika pasikra buknak, de kevés van belőlük, a sok pasira.

És pont ez a téma, hisz a külső dolgok nem stimmelnek nálad, és nem érted, hogy ezen miért nem lehet túllépni. Mert kell, hogy vonzódjon az ember a másikhoz, az esze miatt nem lehet kívánni senkit. És az is számít, hogy fel merd vállalni a párod a barátaid előtt. Egy csomó ember van, aki meg akar felelni a társasága által támasztott igényeknek.


Változtass frizurát, kicsit gyúrj, öltözködj előnyösen, és legyél ápolt.

2011. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!