Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy független felnőtt férfi és egy független felnőtt nő csak barátkozik, baráti alapon találkozgat?

Figyelt kérdés

Általában én sem szeretem az olyan kérdéseket, amikben megkérdezik, hogy "ez mit jelent" és hogy "akar-e tőlem valamit".

Viszont olvastam valahol egy olyan választ, hogy olyan nincs, hogy egy férfi csak barátságot akarjon egy nőtől. Ezzel kapcsolatban várom a véleményeket :)

Kérlek, hogy írjátok oda a korotokat és a nemeteket is!

Köszi :)


2011. nov. 5. 12:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
8%
nem létezik..
2011. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
A szexbarátság is barátság ;) Egyébként semmi gond nincs abban ha baráti alapon "örömet" szereztek egymásnak.
2011. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Első: picit bővebben? :)


Második: szó sem volt szexről :D mondjuk ha te ezt látod bele elsőre... :)

2011. nov. 5. 13:02
 4/38 anonim ***** válasza:
92%

Még egy-egy párkapcsolatban élő férfinél-nőnél sem tudnám 100%-ban elhinni, hogy működhet... Nem még ha függetlenek, hajjaj... Az ilyen barátkozásokból csak annyi fog kisülni, hogy valamelyik fél előbb-utóbb előáll a javaslattal, hogy legyen egy kis 'baráti szex', semmi több... Aztán meg valamelyikük úgyis többet fog érezni a másik iránt. Vagy megpróbálják párkapcsolat szinten folytatni (bár nem tudom, ilyen esetben hogy alakulhat köztük a bizalom, már ami a többi barátot-barátnőt illeti), vagy megpróbálják elfojtani/elfelejteni ezt a 'kíváncsiságot' vagy nem is tudom, minek nevezzem... Vagy így, vagy úgy, de a barátság véget ér.


Nincs benne semmi személyes tapasztalat, ez csak a véleményem az alapján, amit másoknál láttam, másoktól hallottam. :)


L21

2011. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
81%

Saját tapasztalatból azt mondom, nem létezik. Haverkodni lehet, de ha találkozgatás is van, akkor minimum az egyik fél többet szeretne (akár szexet, akár kapcsolatot), legfeljebb nem vallja be.

L34

2011. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
73%

Létezhet. Miért ne létezhetne? Mert te, egyetlenegy ember a sok közül azt tapasztaltad egy páron, hogy nem, akkor már az egész rohadt földgolyó többmilliárd emberének is úgy kell viselkednie, ahogy te azt elképzeled?? (előzőnek)

Sokfélék vagyunk, el kéne fogadni. Van, aki simán véghez tud ilyet vinni.

2011. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Utolsó, esetleg neked van ilyen tapasztalatod is? :)

Egyébként köszi az eddigieket mindenkinek!

2011. nov. 5. 13:40
 8/38 anonim ***** válasza:
78%

Ugyan még csak 20 éves vagyok, de volt már rengeteg olyan nőnemű ismerősöm, akivel tényleg _csak_ barátkoztam, miközben egyikünknek se volt senkije, egyikünk sem homoszexuális, és egyikünk sem tartotta bűnrondának a másikat, avagy semmi nem gátolta volna az esetleges összejövést. Ámbár az mégsem történt meg, ugyanis tudtuk, hogy nem kell minden ellenkező neműben okvetetlen a szexpartnert keresni. Nem volt meg az a bizonyos szikra. És ez tinikorban történt, ahol ugye dúlnak a hormonok, és elvileg az kéne a szemünk előtt lebegjen, hogy "dugni, dugni, dugni!".


13:27 voltam.

2011. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

"Létezhet. Miért ne létezhetne? Mert te, egyetlenegy ember a sok közül azt tapasztaltad egy páron, hogy nem, akkor már az egész rohadt földgolyó többmilliárd emberének is úgy kell viselkednie, ahogy te azt elképzeled??"


Na az ilyen értetlenségek miatt választottam szét a haverságot a barátkozástól. Haverkodni akárkivel lehet, ellenkező neművel is. Barátkozni (és privátim találkozgatni) azonban már más káposzta, ott az egyik mindig többet akar. Szerencsés esetben mind a kettő többet akar, de hogy legalább az egyikük igen, arra nagy tétekben mernék fogadni. És nem azért mert én olyan hű de okos vagyok, egyszerűen csak emberek vagyunk, bizonyos törvényszerűségek alól nem tudunk kibújni.

2011. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
73%
DeBakker... Nincs olyan, hogy az egyik MINDIG többet akar! Nincs olyan törvényszerűség, ami ezt meghatározná, mind a többmilliárd ember mégtöbbmilliárd potenciális kapcsolatában! Az emberek sokkal bonyolultabbak annál, minthogy azt mondhasd rájuk, hogy nem tudnak barátkozni egy ellenkező neművel. Olyan dolgok léteznek, amiket elképzelni sem tudsz, kicsit nyitni kéne a látókörön, és belátni, hogy a világ nem ilyen egyszerű. És ne extrapoláld a saját környezeted az egész világra.
2011. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!