Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ma miért nem érték ma a lányok számára ha egy férfi jobban hangsúlyt fektet a romantikára és kevesebbet a minnél több anyagi javak gyűjtésére?

2009. máj. 7. 18:22  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
en ertekelem az ilyesmit.:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/23Időpont 2009. máj. 7. 18:32 Privát üzenet
én is :))

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/23Időpont 2009. máj. 7. 18:32 Privát üzenet

Én is értékelem.

Sok nő pénzéhes..sztem ezért van. Jó kocsi, shopping, szoli, kozmetikus...ez kell nekik!

A normálisaknak pedig egy odaadó romantikus társ kell :)

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/23Időpont 2009. máj. 7. 18:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor a sors fintora hogy pont az ilyen felfogású lányok elkerültek az életben...Odaadás, törődés, végtelen szeretet, gondoskodás...lehet hogy ezeket ideje lenne kitörölnöm a szótáramból? minden válaszadó kisasszonynak egy szál virágot nyújtok most át...

# 4/23Időpont 2009. máj. 7. 18:40 Privát üzenet
Én is értékelem és nem- nem kell kitörölnöd a szótáradból egyszer biztos rátalálsz egy olyan lányra aki ezeket a tulajdonságokat értékelni fogja

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/23Időpont 2009. máj. 7. 18:46 Privát üzenet

én is értékelem sőt én ezzel pont úgy vagyok h nekem fontos az anyagi biztonság VISZONT azt én teremtsem meg tehát nekem egy társ "arra kell" hogy legyen aki szeret akit szerethetek aki törődik velem és én is vele tehát ilyen dolgokért és az anyagi javaimat meg szeretem magamnak megszerezni mert így van igazán értéke !!

bár nekem pl jobban esik egy szál virág(nem a legdrágább fúl csicsa cuccok hanem egy szép szál virág mint egy luxus égszer!

mert ebből látom h nem megvenni akarja a szeretetemet.

viszont egy szál virág ha olyan az alkalom évforduló stb nekem nagyon jólesik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/23Időpont 2009. máj. 7. 18:47 Privát üzenet

biztosra mondom h ne változtass ezen jó szokásaidon mert sajnos engem az ilyen fiúk kerülnek ki :)

fel a fejjel remek h még van aki így gondolkozik :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/23Időpont 2009. máj. 7. 19:00 Privát üzenet
részben fontos h anyagi biztonságban legyetek de ha az alapvető dolgok megvannak akk minden rendben:) előző voltam

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/23Időpont 2009. máj. 7. 19:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

36 évesen és több hosszabb kapcsolattal a hátam mögött már kezdek picit kételkedni ezeknek az értékeknek a létjogosultságában. Valóban egy lány rá tud erre unni?

# 9/23Időpont 2009. máj. 7. 19:04 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

ui.: nem dohányzom, nem iszom, nem játékgépezem... ellenben dolgozom, tehát az anyagi biztonság meg is van...

# 10/23Időpont 2009. máj. 7. 19:07 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért olyanok a mai lányok, hogy ha tetszik nekik egy férfi, akkor sem ők közelítenek felé, hanem meg sem mozdulnak?
Lányok, mit szólnátok, ha az a férfi akivel összenéztetek párszor egy névjegykártyát adna, vagy papírra írná a nevét és telefonszámát?
Akkor is kezdeményezhet a férfi, ha nagyon csúnya?
Első randin, ebédnél, mit illik inni? A feszültségoldás miatt biztos jót fog majd tenni egy pohárka bor. De a férfi lehet nem iszik, mert este vezetni fog, akkor ne is rendeljek...
Hogyan lesz az ismerkedésből párkapcsolat? Nő és férfi elkezdenek találkozgatni és a kezdeti bizalmatlankodás ami minden üzleti vállalkozásban is benne van úgy mint párkeresésben...
Miért van az, hogy nagyon sok nő szereti ha udvarol neki olyan pasi is, aki nem jön be neki mint férfi?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!