Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma miért nem érték ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma miért nem érték ma a lányok számára ha egy férfi jobban hangsúlyt fektet a romantikára és kevesebbet a minnél több anyagi javak gyűjtésére?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 18:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

légyszi ne változz meg

ilyen férfira van szüksége az összes normális nőnek

sajnálom, hogy eddig téged elkerültek az ilyenek :)

sok sikert!!!

a 2. válaszoló vagyok

2009. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%

Hát nekem nem kell se menő kocsi, se új cuccok, se puccos étterem, se operabérlet, se Európa-körút, egyáltalán nem mondhatni rólam, hogy anyagias fruska lennék.

De ugyanakkor nem szeretem a túlzásba vitt romantikát, felesleges míz-mázolást se. Gyertyafényes vacsora a Duna-parton, keringőzés a holdfényben, naplementés andalgás a folyómederben, mezítlábas piknikezés a parkban...

Nekem ilyenek se kellenek.

Egy fiú legyen férfias, de odaadó, határozott, de engedékeny. Izgalmas, de kiszámítható. :) Nem várok sokat, ugye?

Oké, az utolsó 3 mondatom persze nem igazi ám.

De az biztos, hogy sem romantikus sem anyagias alkat nem vagyok.

Én csak szeretem, ha szeretnek, és hogy szeretnek. És én is viszontszeretek. :) (23/L)

2009. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
47%

19:15-ös vagyok: én pl. még sohasem kaptam virágot (csak a családomtól, jeles alkalmakra, úgy mint névnap és ballagás), és már kezdem azt hinni, hogy nem is szeretek virágot kapni, és dejó, hogy nem kapok, mert úgyis utálnám... :S

Pedig hát...

2009. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
46%
ok, szóval az utolsó 19:15-ös voltam XD
2009. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%
Szerintem tök ciki ha egy csaj a pénzt lesi, legalább is nekem, mert én nem tudom azt elviselni nő létemre ha egy pasi áll mindenféle anyagi terhet, tök m1 h miről van szó(utazás,disco stb). Hidd el vannak olyan lányok, akik nem pályáznak arra, hogy elárazd őket mindenféle drága cucokkal, sőőőt ellenzik is, de szerintem a mai világban tényleg egyre több anyagias nő létezik, így hát jól ki kell nyitni a szemed, ha 1 ilyen lányt akarsz magadnak, aki nem a pénezzsákot lesi.
2009. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát fontos az anyagi biztonság egy bizonyos szinten, de nem a rongyráézás. Egy társ nem a pénzedre hajt, hanem együtt teremtitek elő a jövőhöz szükséges összeget szerintem..., de én még fiatal vok, h észt osszak, de az tuti, h a szótárat ne cseréld le!!!:)
2009. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fontos az anyagi biztonság. DE NEM A FÉRFIAKTÓL VÁROM!!!! Hanem megteremtem magamnak. Egy nőnek mindig legyen B terve. Én nem lestem soha hogy az aktuális páromnak mennyi pénze van, egyedül is képes vagyok rá. Egyébként romantikus alkat se nagyon vagyok. CSak egy icipicit. De azért nem kell azt gondolni, hogy karrierista szuka vagyok. Nem, csak valahogy így alakultam. De ne változz meg, a nők majd 100 %-a ilyen férfit keres mint te. Nem is értem, hogy kerülted el őket eddig.
2009. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

énis már írtam :)

17 éves vagyok még csak, de sztem nagyon jó h ilyen vagy és h 36 évesen nem találtál olyat nőt az nem a te hibád mert mint már mondták sokan mennek a pénzre de nem mindeki

sok sikert a továbbikaban:)

2009. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

hát én még igencsak fiatal vagyok.. de pont ilyen társra vágyom, mint Te! :)

Remélem ezek után sok boldogságod lesz az életben, megérdemelnéd. :)

17/L

2009. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én is írok, jelezvén, hogy még élek:D

A romantika... Jó dolog, de csak korlátozottan. Ha folyamatosan bújós, nyámnyila, csöpögős pasi leszel, senkinek nem fogsz kelleni. Az ilyen kanok nem kínálnak olyat, ami a "rosszfiúknál" megvan... Gondolok itt elsősorban az izgalomra. Az kell, a sok romantika csak nyálcsöpögtetésre jó, kinek kell az? Tudom, most megint le fognak pontozni, de csak értelmes választ próbáltam adni.

-Reaper-23/F

2009. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!