Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy olyan lányt aki együtt akar lenni velem? Lányok hogy lehet megérteni titeket?

Figyelt kérdés
Nekem nem csak arra kell egy lány hogy ágyba fektessem és most volt egy ígéretes kapcsolat de nem jött össze azt mondta a lány hogy nagyon aranyos vagyok meg helyes de nem vagyok neki elég rossz komolyan nem értem a nőket most mit akarnak? Van itt aki megismerkedne velem?
2011. nov. 12. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát..., írj privit!
2011. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze:) nekem írhatsz nyugodtan.
2011. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden nő mást akar (mint a férfiak is, természetesen), szóval hiába vársz a csodára, nem fogod tudni, hogy Gizike, vagy Julika épp mire bukik, vagy a Marika mit akar egy férfitól.

Ha ez nem tetszik, hogy sokat ismerkedj, csalódástól nem mentesen, akkor fogadd el a magányt.

2011. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem arról van szó hogy félek a csalódástól mert tudom hogy próbálkozás nélkül nem lehet semmi hanem azt nem értem hogy miért mondják egyik percben hogy kellek neki és nem akar elveszíteni meg hogy szeret a másikban meg hogy nem akar semmit mert blablabla kb ennyi és egy olyan lányt keresek aki megmondja a frankót ha mond valamit nem pedig percenként vátozik
2011. nov. 12. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindkét nemben van olyan, aki hirtelen változtatja a véleményét. Megérteni ezt szerintem nem lehet sose.

Már magának az ismerkedésen is őszinteségen kellene, hogy alapuljon, mert ha ez már abban a szakaszban sincs meg, akkor nincs miről beszélni.

2011. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
küld képet :D
2011. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
küldj*
2011. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!