Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elképzelhető h a lány nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető h a lány nincs tisztában vele h jeleket küld a srácnak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Be probálkoztam egy csajnál aki teszett ls meg jeleket is küldött.

Persze tudom h ez ilyen tudat alatti dolog és ugy tudom h csak azokkal ilyen a lány akik bejonnek neki

na szoval teljesen belegabalyodtam és gyakorlatilag szerelmet is vallottam neki amin meg is lepödött mert ö nem is érez irántam semmi komolyabbat.

Ezt én viszont nem értem,nem vagyok hülye és nem is képzeltem bele semmi komolyabbat de tényleg jeleket küldött.

Ez hogy lehet?


2011. nov. 17. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy mégis félreértetted. :) Egy lány nem küld jeleket, ha nem érez semmit. Lehet, hogy akaratlanul jelzi, ha valaki tetszik neki, de olyan nincs, hogy nem tetszik és mégis ezt mutatja, véletlenül.

Milyen jelekről beszélsz konkrétan?:)

2011. nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki és a jeleket sem értetted félre, de rögtön szerelmet vallani....hát...lehet, hogy beijedt.
2011. nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne higgy semmi ilyen jelnek!!! Tapasztalatból mondom. nekem volt, hogy 5. randi után (ezek rendes kajás-mozis, stb) után közölte hogy igazából van egy másik srác és most vele akar járni.


azóta hozzá se szóltam. már jópár éve történt, azóta már nem érdekel milyen csaj milyen jeleket ad. megvárom amíg ő jön oda hozzám, hogy akar valamit, mert ezek a jelek megbízhatatlanok, és nem jelentenek semmit.

Sajnos ilyen az élet.

2011. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1komment:

-én sem hiszem h csak ugy küldte volna de ezekre gondoltam:ahogy negérintett nem csak 1pillanatra

tulságosan is érdeklődő volt,a szeme tényleg szinte csillogott mikor beszélgettünk,állandóan a haját igazgatta(már megfigyeltem nem mindig szokta) olyan helyen voltunk ahol ezt nem tudtam félreérteni ez pedig a tág pupilla,ja és régen nem volt ilyen velem sokkal távolságtartobb volt igy hirtelen ennyire emlékszem

2.komment:igen mondjuk ez nekem is megfordult a fejemben h beilyedt de sztem ha csak beijedt volna attol még adhatott volna egy eséllyt,nem?

3.komment:a te hozzáálásoddal sincs bajom és köszönöm h megosztottad a tapasztalatod veled, de én még nem-igen láttam h egy lány kezdeményezett volna

És köszi az eddigi válaszokat

2011. nov. 17. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, de nem érez többet, akkor tudom elképzelni azt, ami történt. Ugye mennek a jelek, mert bejössz neki és szimpatikus vagy, de ebből nem következik, hogy el tudja képzelni veled a szerelmet. Ez az esélyadás nem igazán létezik, a nők érzik, ha akarják, ha nem érzik, akkor max barát lehetsz.
2011. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod

"bejössz neki és szimpatikus vagy, de ebből nem következik, hogy el tudja képzelni veled a szerelmet."

lehet én vagyok naiv,vagy nagyon szerelmes de sztem a két dolog összefügg

2011. nov. 17. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!