Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pecsen mer nincsenek normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pecsen mer nincsenek normalis fiuk?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok es istenem mindenki csak b*szni akar -.- normalis pasi nincs? :@
2011. nov. 21. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
MIÉRT? NEM AZ A NORMÁLIS?
2011. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

vannak, csak nem a te korodban (ott mindenki b.ni akar)


az idősebbek meg nem fognak gyerekkel járni

2011. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítókérdések.hu
2011. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem Pécsen normális lányok se nagyon vannak
2011. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én pécsen éltem, és olyan vagyok mint egy koravén öregember :DD inkább a kapcsolatot keresem nem vagyok olyan szexéhes töki mint a többiek :D de 4 éve feljöttünk pestre sajnos :/ 16/F
2011. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
vannak csak azokat a csajok nem veszik észre és inkább azokra buknak akik egyből szex-szelni akarnak
2011. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ma 22:18 nagy igazságot mondtál... azért ninsc mert a jobb fiúk senkinek nem kellenek, a rosszfúknak meg csak a szex kell... oldjátok meg lányok ahyog akarjátok de nem a srácokat kell hibáztatni miatta
2011. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hat nem... nekem egyik pasim sem volt egy alfa se nagyon szexis se semmi... en mindig aztneztem h milyen az ember szemelyisege :| most van egy pasi aki nagyon tetszik es enis neki lehet h osszefogunk jonni csak nagyon gyanus par dolog.. :/
2011. nov. 21. 22:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Elköltöztek a nem normális lányok miatt.
2011. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Csak a szokásos, a nagy arcú, megjátszós, hülye gyerekeket veszem észre, aztán nem értem, hogy miért csak megdugni akarnak siránkozás.

Talán nézz szét máshol, vagy add lejjebb az igényeidet.

2011. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!