Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aranyos és kedves, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyos és kedves, de nagyon nem tetszik ahogyan öltözködik! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy srácot. Kedves, aranyos, bírom őt, de nagyon nem tetszik a "stílusa", az öltözködése. Tudom felszínesen hangzik,de ezt tényleg nem nagyon tudom elfogadni benne. Nem tudom hogy érezném magam egy olyan ember mellett akinek "gagyinak" tartom az öltözködését. Persze nem egy szupermodellel akarok járni, a márkák sem érdekelnek, csak öltözködjön ízlésesen. Én vagyok nagyon felszínes, vagy ez tényleg számít?
2011. nov. 22. 00:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

számít igen


de lehet rajta változtatni

pl. közös vásárlás

2011. nov. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Teljesen értem a helyzeted! A ruha nem minden, de igenis számit. Nekem volt egy párom több mint 1évig. Sose tetszett ahogy öltözködött. Volt egy egy darab amire azt mondtam jól áll neki és akkor azt hordta. Na meg én is vettem neki 1-2 nadrágot és pólót meglepetésként. Mindig mondtam többször, hogy milyen jól áll neki és akkor azt horda. Nem teljesen de sokat változott a stilusa. 20L
2011. nov. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Azért az a lúzer kocka öltözet nekem se jön be, de egyébiránt én se vagyok márkafüggő vagy ilyesmi. :D

Barátomnak nincs rossz ízlése, de általában együtt vásárolunk neki ruhát, mert neki mindegy, és úgy pofás cuccai lesznek. Kínain, meg minden, de érted.

2011. nov. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is számít, hiszen sokmindent elárul az emberekről a stílusuk :) 21L
2011. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszaitokat :) csak az a baj, hogy pár hete ismerem, még nem is járunk, de már nyissak azzal, hogy akkor menjünk el vásárolni? :D
2011. nov. 22. 00:17
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg kéne beszélnétek. Ne úgy, hogy rárontasz, hogy te most hű de utálod, hogy marha gagyin öltözködik.. de meg lehet mondani neki, hogy szerinted mi az, ami sokkal jobban állna neki.

Persze ugye kinek mi a stílus meg mi számít ízlésesnek... de szerintem meg lehet találni a közös hangot. :)

2011. nov. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy te mire gondolsz, hogy mi állna neki jól. Tudom tanácsolni a Supernatural-ból Sam és Dean öltözködési stílusát (Y)
2011. nov. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Itt inkább az a kérdés, hogy még nem is járunk de én már azon gondolkodom mit változtassak meg rajta. Ez kicsit bizar, nem?
2011. nov. 22. 00:37
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem az, mert ezzel későbbi problémákat előzhetsz meg, már a megszületésük előtt.
2011. nov. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Annyira nem. Azért az, hogy segítesz neki stílusosan öltözködni, nem olyan hű de drámai dolog, hogy most meg akarod változtatni, meg minden.
2011. nov. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!