Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti hol és hogyan ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hol és hogyan ismerkedtetek meg a normális, kedves és egyben szép barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Tiszta para, hogy minden szép és egyben rendes lány, aki nem ribi már foglalt a környezetemben és akárkinél próbálkoztam szintén ezt a választ kaptam, de akkor mégis hol és hogyan találhatnék egy normálsi, kedves, de egyben szép barátnőt magam mellé?


Külsőre nincs nagy igényem, vékony, ápolt, szép arcú lány legyen.


Belső normális, értelmes, hűséges, kedves legyen


többet direktn nem írok, mert úgysem tökélete egyikünk sem, én sem, ezért csak pár alap feltételem van, a fentiek


2011. nov. 25. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól, legyél gazdag, és menni fog!
2011. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ma 16:20


Nem az volt a kérdés, hogy én mit változtassak magamon!


Egyébként is alacsony, helyes, jó pasi vagyok.

2011. nov. 25. 16:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez, barátom, a legjobb kérdés.
2011. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez tényleg jó kérdés, merthogy a mai világban már alig van normális lány, de srác is, a kettő szinte kiegészíti egymást.

Egy tipp: ha közös programokat szervezel néhány ismerőssel, akik szintén hoznak 1-2 ismerőst, akkor talán van rá esély, de tudod.. a "véletlenek" itt a döntőek, mert akkor jön a szerelem, ha nem számítasz rá. :)

Amúgy átérzem teljesen a helyzeted!

2011. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy? Akkor nem lesz ilyen csajod, sőt, örülhetsz ha bármilyen lesz...
2011. nov. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ma 16:35


olyan hozzáállással, mint a tiéd nem is csodálom, ha nekem még nincs és nem is volt barátnőd


nekem már volt több nálam magasabb lány is képzeld, akik odáig voltak értem, de ez neked biztos hihetetlen és elképzelhetetlen

2011. nov. 25. 16:37
 7/13 anonim ***** válasza:

Igazából akárhol.

Nem tudom milyen idős vagy, de mindenhol vannak független lányok. Csak ugye sok foglalt, te őket találtad meg, nem volt szerencséd, de gondolom őket is így találta meg valaki :)

Sok sikert!

2011. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

"Egyébként is alacsony, helyes, jó pasi vagyok."


Hmm..És még sincs senkid. Nem furcsa ez egy kicsit?

Teljesen mindegy, hogy milyen vagy, mert ha nem érsz el egy bizonyos magasságot, akkor nagy ívben leszarnak. Még a másfél méteres repedt sarkúaknak is kétméteres pasi kell.

2011. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már nem azért utolsó, de azt írod másfél méteres repedt sarkú.

Mint valami szerencsétlen kis senkiről úgy beszélsz róla, holott mivel ilyen mondatba foglaltad, hogy nálad ő is esélyes.

Szóval vagy rohadt igénytelen bunkó vagy, vagy egyszerűen fenének sem kellesz az előbb említett tulajdonság miatt és egyszerűbb másban keresni a hibát..

Legalább azt ne sértegesd már, aki után folyik a nyálad..

2011. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs! mert az összes szép-okos-rendes lánynak évek óta van barátja...
2011. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!