Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami randi lemondó szöveg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami randi lemondó szöveg? Ami nem gáz de hihető.

Figyelt kérdés
Nem szeretnék találkozni az illetővel, inkább a barátaimmal akarok lenni. Hogy mondjam meg neki? Tökre várta a talit, ahhoz képest, h nem is akarunk kapcsolatot. Szval mit mondjak, ami hihető, nem ház és meggyőző?:S Holnap találkoznánk.
2011. nov. 26. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy nátha tüneteid vannak, és tegyétek át máskorra a randit.
2011. nov. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
betegségre nem tudom fogni, mert múlthéten is az voltam, bár akkor nem taliztunk vna, de erre nem akarom fogni:|
2011. nov. 26. 01:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont elkezdett elleni a macskád:D
2011. nov. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Most mit kell hazudozni? Neked jól esne, hogy valaki lerázna, utána meg rájönnél, hogy csak hazudott?

Ennyit kell mondani: "Ne haragudj, mégse jó ez az időpont, át tudnánk tenni .......-ra/re?


Ha szeret, biztos meg fogja érteni.

2011. nov. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

családi program..

de amúgy,ha kitudódna,hogy a barátaiddal leszel és nem vele,amikor előre megbeszéltétek,akkor hogy fog esni neki?:\

na mindegy,végülis te dolgod ..:)

2011. nov. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na most várjál már.

Nem akartok kapcsolatot, akkor mi a sz@rnak randiztok? Gyakornok vagy randizástanból, vagy mi a retek?


Az meg már eléggé elcseszett dolog, hogy inkább a barátaiddal lazulsz ahelyett, hogy elmennél randizni egy lánnyal.

2011. nov. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

felhívot telefonon

-Szia kicsim

-Szia, mizu?

-Takarodj a kurv4 anyádba b4zdmeg

2011. nov. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem lány a kérdező, különben nem akarna hazudni. Én is azt mondom, mondd meg neki őszintén, h nem akarsz vele találkozni! Előbb-utóbb úgyis rájönne magától, és az rosszabb.
2011. nov. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
talán legyen gerinced és mondd meg neki, hogy inkább a barátaiddal mész valahová. bár nyilván hazudni könnyebb! majd gondolj erre amikor neked hazudnak és neked esik sza*rul!
2011. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ellik a bikák és frodonak megint elveszett a gyűrűje
2011. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!