Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért nem vagytok képesek lejjebb adni az igényeiteket, és olyan pasiknak is esélyt adni, akik nem a legszebbek, de emberileg a legjobbak közé tartoznak?

Figyelt kérdés
Ha egyszer egy lány azt mondja, hogy nem, akkor nem tágít és nem ad 2. esélyt. Ne írkáljátok, hogy van olyan hogy nem jön be, aztán megismeritek és hirtelen megszépül az ember a szemetekben, mert ilyen csak az ide írkáló lányok esetében van, meg a mesékben. A valóságban ha egy lány azt mondja, hogy nem(pedig nincs barátja)utána hiába töröm magam és próbálok emberileg olyan lenni, hogy az a lányoknak tetsszen, akkor sem néznek rám azok többet férfiként. Ha elsőre nem jössz be, akkor véged van, nincs esélyed a legtöbb lánynál(akinek elsőre nem jöttél be). Én most nem csúnya, hanem átlag külsejű pasikról beszélek.
2011. nov. 29. 22:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

Őszintén, te boldog lennél egy olyan lánnyal, akinek nem jössz be, de azért kegyelemből adott egy esély?

Mert szerintem ennél megalázóbb dolog nem sok van...

Én ugyan lány vagyok, 22 évesen egyedül, tapasztalatom szerint a pasik dettó nem adnak esélyt, ha nem jön be nekik az ember lánya (szintén nem bányarém, hanem átlag külső)

De most attól jobb lenne, ha itt siránkoznék? Tedd túl magad rajta, keress olyat, akinek bejössz... elég nagy a világ, kizárt, hogy nincs ilyen, és ne olyannal akarj együtt lenni, aki nem vonzódik hozzád, de megszán...

2011. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Én lennék olyannal is aki megszán.De nekem tetszik. Előbb utóbb megszépíteném magam a szemében, ha olyan a lány. Csak az a baj, nem ilyenek a mai lányok.
2011. nov. 29. 22:23
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
én annyira csodálkozom azon, hogy a pasik mennyire tudnak itt siránkozni. tedd túl magad rajta, nem kellettél, majd kellesz másnak, ilyen az élet.gondol bele hogy más is hány lánynál próbálkozik mire járni kezd valakivel, eztán hánnyal kell járnod ahoz hogy megtaláld azt az egyet akivel mondjuk megházasodsz.
2011. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

szia Norbi vagyok nézd meg ezt a képet és válasz hogy mellyik tetszene ha a párod lenne.


[link]


Nem, piszkálni akarlak félre ne érts, ugyanabban a cipőben járunk, azt leszámítva hogy én 17 vagyok.

Persze én is a baloldalit választanám de a lányok is a jobbat válasszák, és ez így is marad mindig.


17/F

2011. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem jössz be, akkor nem jössz be. Mit akarsz ezen erőltetni? Ha annyira papolsz az igények leadásáról, adj lejjebb te is, és keresgélj olyan lányok közt, akik nem vonzanak, de azért aranyosak. Kb ilyen, amit te mondasz.

És komolyan ennyire nincs tartásod, hogy elfogadnád, ha valaki csak szánalomból jár veled? Hát ez... inkább nem részletezem. Arról nem is beszélve, hogy majd széppé teszed magad a szemében? Ugyan, az már nem te lennél. Utálom az ilyen pasikat, akik feladnák önmagukat egy lányért. Kompromisszum létezik, és szükséges, de az nem egyenlő saját magad teljes feladásával.

2011. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
Első benyomást csak egyszer lehet tenni.
2011. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

A kettő ugyanaz. Vagyis a képen lévő Betty. De én most nem csúnyára gondoltam.


Pl egy átlagos pasi, aki nem ronda:

[link]


És egy jobb pasi:(Heath Ledger)


[link]


Tehát az elsőnek pl már esélyt sem hagynak(ha az első képen szereplő és Heath Ledger is hasonló agyagiakkal bírna) a mai lányok. Egyszerűen jön a nyamvadék sablonos duma, hogy nem érek rá, vagy van barátom stb. Persze barátja az nincs. Csak kamuzik. Mind ilyen. (a legtöbb).

2011. nov. 29. 22:38
 8/30 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ez az átlagos pasi ronda....
2011. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Na itt a baj, hogy a lányok az átlagosra azt mondják, hogy ronda. A rondákra azt, hogy újjjjj inkább meghalok. A jóképűekre azt hogy átlagos. A szupermanekre meg hogy ez a minimum, ez kell nekem. Ennyire el van ferdülve az értékrendjük, az ízlésviláguk. De hát ne is csodálkozzunk, ha ilyen vámpírnaplós szépfiúkat állítanak be a sorozatok átlagpasinak, akkor sajnos nincs menekvés.
2011. nov. 29. 22:59
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
Mindenkinek megvan a maga ideálja, lehet, hogy amit én idetennék átlaagosnak vagy jóképűnek, arra meg te mondanád, hogy ronda...
2011. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!