Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Enyhe gerincferdülésem van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhe gerincferdülésem van, ez nem akadálya lányoknál?

Figyelt kérdés
Lányok főként a ti válaszotokat várom
2009. máj. 15. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
nem:D
2009. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2009. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálam annyi hogy még visszaforditható de csak úgy gondoltam néhány lányt zavarhat,
2009. máj. 15. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:

elvileg nekem is az van (papiron) még se tudja a kutya se h az van és barátom is mindig van =)

Úgyhogy nyugi ,de azért vigyázz nehogy tovább romoljon a dolog.

l/18 =)

2009. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem előre ferdül a gerincem és csak két hetet mondta az orvos és most kezdem a gyógytesit
2009. máj. 15. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan a testtartásod miatta, mint szegény Quasimodo-nak, akkor nem, nem akadály:D
2009. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha visszafordítható akkor tegyél ellene, ne hagyd annyiban, mert tovább romolhat a helyzet. Amúgy meg ha választani kellene egy sportos, egyenes hátú pasi és egy görbe között akkor egyértelmű
2009. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az nem olyan főleg ha kihúzom magam.
2009. máj. 15. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!