Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi féljek? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi féljek? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem sokára egy fiúval fogok randizni!Nagyon sokat beszélgetünk neten ,kedves,aranyos nekem nagyon bejön és szerintem én is neki mert sokszor mondta hogy ő bárki elött megcsókolna! Itt az egyik bökkenő még nem csókolóztam! :S Hogy kell?? Meg az hogy ha meglátom köszönök neki akkor megöleljem vagy mi legyen??? Meg az a kínos csendek?? Az nagy baj ha nem tudok sokáig a fiú szemébe nézni?? Mert akkor általában zavarba jövök!! :SS Bármilyen tanácsot elfogadok!! előre is köszi!! :))))

15/L


2011. dec. 11. 09:49
 1/10 A kérdező kommentje:
*azok
2011. dec. 11. 09:50
 2/10 Kobudera ***** válasza:
100%

Az első randi egy izgalmas dolog. A felfedezés, stb... Szerintem nem kell erőltetni a csókot. Tudom, hogy izgalmasnak tűnhet, de előbb ismerd meg, a neten mutatott arc és a valóság néha teljesen más. Nem árt óvatosnak lenni. A valóságban derül ki az, hogy ki mennyire bírja egymást és az is, hogy ez mennyire kölcsönös. Egy kép és írás alapján én sem írom senkinek, hogy megcsókolnám. (31/F)

Izgalmas ez a fiatal korszak, kérdezd meg a szüleidet, kérd meg anyukádat meséljen az első csókjáról, mesélj Neki Te is, hátha kapsz hasznos tippeket.:)

2011. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Huh én is így izgultam anno :D

Amit tudok mondani, hogy szerintem sima arcra puszival egy egy gyrosöleléssel köszönjetek egymásnak, ezt ti tudjátok inkább :) A csóktól nem kell félned, jönni fog magától a dolog, de szerintem nyugodtan mond meg neki hogy várjatok még ezzel egy kicsit, jobban jártok!

Ha hirtelen beáll a kínos csend, akkor kezd el mondano valami előre kigondolt sulis vicces történetet, vagy esetleg mond neki hogy izgultál ám a randi előtt és örülsz hogy találkoztatok...vagy ilyesmi :)

A zavarba jövésre nagyon nem tudok mit mondani, csak legyél nyugodt és mosolygós, de ha zavarba jössz aranyosnak fogja találni :DD

2011. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Idővel menni fog...
2011. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! :)))
2011. dec. 11. 10:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Sok randim nekem akkora csalódás volt, hogy nem a csókra, hanem a menekülésre gondoltam.

Az a jó a tapasztalatlan fiatal lányokban, hogy jobban érdekli őket a tapasztalatszerzés, mint a srác.

Ne a randi előtt legyél boldog, hanem utána. Szóval nyugi. Ebben a korban mindkét fél izgul.


35/F

2011. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja, az én előző barátnőm is így volt.én voltam neki az első normális kapcsolata,akivel először lefeküdt, ő is szégyenlős volt sokáig.pont mint te.de majd idővel javul a helyzet,és nem lesznek ilyen gondjaid.sok sikert a randihoz
2011. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi :)))
2011. dec. 11. 12:58
 9/10 anonim ***** válasza:
annak ellenére, hogy én is tapasztalatlan vagyok, azt gondolom, nem kéne ennyire aggódnod. első randin nem biztos, hogy meg fog csókolni, szerintem inkább csak beszélgetni fogtok. és ha mégis meg akar csókolni, azt észre fogod venni, és minden magától menni fog. kínos csend ellen pedig, -ha nagyon félsz attól, megértem- , gondold át, milyen témákat dobhatsz fel. sok sikert!: )
2011. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xyzkds válasza:

gondolj arra, h ő még jobban izgul, mint te

de semmiképp se félj, én is nagyon izgultam, de aztán ment minden teljesen rendben

a csók pedig egy érdekes dolog :)

nekem tegnap volt az első, és az első tali is tegnap volt a lánnyal

amiatt ne aggódj, h még nem csókolóztál, de azt az érzést, amikor először a száján belül vagy, jegyezd meg ;)

egyébként menni fog magától, nem egy bonyolult dolog :D

viszont ez az a része, amikor már összeér a szátok, az, hogy hogyan jutsz el oda, sokkal nehezebb

nekem például egy 1 perces kínos egymástnézés után vhogy kialakult, de nagyon zavarban voltam előtte

utána viszont nagyon nem

szóval ne izgulj, majd lesz valahogy ;´)

2011. dec. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!