Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gazdag apucika szép kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag apucika szép kigyúrt fiacskája szexel, a többiek meg csorgatják a nyálukat?

Figyelt kérdés
Pedig ezek semmihez sem értenek, kiesik a kalapács a kezükből. Csak a konditermezéshez, a plázáshoz meg a csajok meglövéséhez értenek. A rendes pali, aki nem annyira gazdag, nem annyira jóképű, nem annyira kigyúrt de nagy céljai vannak és tesz is érte, nemcsak apuka pénzért szórja el, sok mindenhez ért az már nem kell egy lánynak sem. Ez felháborító! Legalábbis csak nekem?
2011. dec. 12. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, őszintén kíváncsi vagyok, hogy ezt a kérdést még hányszor fogják feltenni?
2011. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
sztem nem a pénz, a jóképűség a bajod hanem az hogy alapból egy sz*r vagy és a csajok is így kezelnek.. --> kikerülnek :)
2011. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A mocskok! Sírjunk együtt, attól majd úgyis minden megjavul!!
2011. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én ezt most teszem fel először és utoljára. Már valaki tett fel ilyet? Én csak szimplán irígy vagyok, hogy minden a zsebükbe hullott, a pénz, az egzisztencia, a kinézet, nekem meg semmi, mindenért küszködnöm kell a lányok meg nem díjjazzák a küszködést, csak azt aki ebbe bele is születik olyan testbe és olyan családba.
2011. dec. 12. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:
ennyi el kell fogadni vagy legyél öngyi :)
2011. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1. Ne irigykedj, az rossz tulajdonság (:

2. Már csak azért se, mert nem olyan jó nekik, mint látszik. Max azért boldogok, mert alacsony az igényszintjük, és belül semmik, nincsen intelligencicájuk, csak elkényeztetett birkák. Én semmi pénzért nem lennék olyan. Inkább leszek értelmes, de olyan, akinek küzdenie kell a pénzért. Gondolkodj el ezen.

Kivéve ha te is ilyen birka vagy, csak éppen rossz családba születtél (:

2011. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért nem árt ha egy pasi helyes vagy sármos. Ha bűnronda akkor nem sok mindenki akar vele összejönni:P A pénz nem lényeg. Legyenek céljaid, nemrossz külsőd és szerelem a lány iránt:) 18L
2011. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért ez nem teljesen így van. attól h vkit anyuci apuci pénzzel lehet egy balf*sz aki nőhöz nem tud érni és igen is van olyan aki csóró, fiatalkora ellenére magát tartja el és több nője volt mint a sok nagyképű srácnak. nem csak pénzzel lehet nőt fogni... személyiség, kisugárzás, önbizalom, jó szöveg, és nem árt hozzá ha az ember ad is magára külsőleg. ez nem feltétlen pénz kérdése ;)
2011. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lifeishard ***** válasza:
Utolsó Válaszoló, ott a pont.
2011. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!