Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők férfiakkal szemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők férfiakkal szemben támasztott követelményei az életkoruk növekedésével együtt csökkennek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagyon jó kinézetű srác, de adok magamra azért. Barátnőm is van. Anyukám szokta mindig kérdezni, hogy a mai lányoknak ennyire fontos egy férfi külseje? Szerintetek ők anno még valóban nem nézték hogy néz ki a pasi vagy csak "megöregedett" már? Anyukám 42 én 20 éves vagyok.
2011. dec. 17. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, és ez fordítva is igaz.
2011. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Aki azt mondja, hogy nem érdekli a külső az egy hazug mocsok! Neki is az volt és szerintem mai napig is így van. Csak jó hallani, hogy ha ronda vagy, hogy a belső számít.
2011. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy anyu is csak védi a mundért, lehet...
2011. dec. 17. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyukám mesélte hogy annak idején amikor nagybátyám katona volt minden lány őérte epekedett csupán azért mert olyan jól festett abban az egyenruhában. Szóval anyukádnak nincs igaza, akkor is nézték a külsőt, sőt szerintem ez minden korban fontos volt, csak más-más ideálok voltak, férfiban is és nőben is (nézz utána pl. a willendorfi és/vagy a milói vénusznak). Csak nézd meg közelebbről a népmeséket, már ott is fontos eleme volt a "love story"-knak a daliás herceg és a gyönyörűszép királykisasszony.


Röviden: titkon mindenki jó külsejű partnert szeretne csak vannak akik az idő múlásával és a kudarcok számának növekedésével megalkusznak, lejjebb adják a "követelményeket", pedig nem lenne szabad. Olyan emberrel ugyanis aki testileg nem vonzó a szemünkben, egyszerűen nem lehetünk igazából boldogok. (ugyanakkor a belső is ugyanolyan fontos, egyiket se szabad alábecsülni!)

2011. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy csökkennek, inkább áthelyeződnek. Tizenévesen sokkal fontosabb, hogy hejjespasee legyen az illető. Ha felnősz, akkor is fontos a külső, de idővel rájössz, hogy a belső értékek sokkal jobban dominálnak a kapcsolat alakulása szempontjából. Ettől még kell a vonzódás, tehát számít, csak más kontextusba kerül.
2011. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Kortól függetlenül csak a külső számít a nőknek. Lehet h régen nem így volt, de a mai lányokról nem tudom elképzelni, h más is számítson nekik idősebb korban.
2011. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

kor:

0 - 15 külső


15 - 25 külső, kaja,mozi


25 - 35 külső, személyiség, kaja, kocsi


35 - 45 külső, személyiség, pénztárca, kocsi, ház, arany



45 - tökmindegy csak meg.anak



ez a női chierarchia értékrend

2011. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!