Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejönnek a külföldi magyar (nemzetiségü) pasik?

Figyelt kérdés

Én Ukrjnában élek és az a tapasztalatom ,h ha a magyarországi csajoknak ezt megmondom, akkor egyből levonják a következtetést és aztán már figyelmen kívül hagynak ,pedig jól nézek ki és nem vagyok egy paraszt.

Amig nem mondommeg addig bejövök nekik.

Mit szóltok ehez???


2011. dec. 19. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Ez igy igaz. Nagyon sok gyökér érkezett, érkezik a határon túlrol. Eljátszották a lányok bizalmát .
2011. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
aki ebből vonja le a következtetést az olyan is..amúgy abban igazad van a magyar nők a nyugati férfiakat részesítik előnybe,ne félj ha németországban élnél akkor nem ez lenne a vélemény...
2011. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
amúgy osztom az első véleményét is..
2011. dec. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

egyszer bementem Magyarországon egy kávézóba.A pultoscsajjal összeismerkedtem ,minden ok,látom h bejövök neki elsőre.Aztán megmondtam nek h Ukrajnából jöttem.Ezután emberszámba se nézett mintha márott se lennék.

Pedig én magyar vagyok nem Ukrán,a magyar az anyanyelvem.

Miért ilyenek a nők????

2011. dec. 19. 11:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Javaslat: ismerkedj normálisakkal...vannak még páran, nem haltak ki.
2011. dec. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hadd nézzen levegőnek, legalább azonnal tudod, hogy egy idióta, és nem pazarlod rá az idődet.
2011. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát könnyebb lenne neked ha nyugatra emigrált magyar lennél...akkor lenne annyi kapcsolatod hogy nem győznél válogatni

ha Kárpátaljai,Érdélyi,Délvidéki vagy akkor inkább egyéjszakásra van kilátásod márha hatásosan játszod az eszedet hogy "hát megint bunyoznom kellett egy csapat sovinisztával merthát kiállok magamért.... nehéz az élet de nem török meg"


Nekem volt olyan délvidéki ismerősöm aki a házibulikban rendre előadta hogy őt mennyire üldözik meg minden"kis túlzással olyannak írta le az otthoni helyzetét mintha még most is tartana a délszláv háború" a lányok ettől elolvadtak de kapcsolat szintjéig nem jutott a dolog merthát a srác maga már nem volt jó parti

2011. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok az egyéjszakás kalandok híve.

De amugy az előző választ viccesnek találtam ,kösz

2011. dec. 19. 12:05
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ezzel semmi bajom.

20l

2011. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez is nagy baj a határon tuliakkal, hogy előakarják adni magukat. Mindent jobban tudnak, és ők magyarabbak . Nem kell hülyének nézni a magyar lányokat.
2011. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!