Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Egyszerűen nem értem miért nem mernek leszólítani 1 nőt a pasik utcán? Ennyire félnek a visszautasítástól? Annyira zavaró hogy 1 óráig bámul, de nem tesz semmit pedig én adok visszajelzést ha teszik a fiú

2009. máj. 19. 17:56  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Ez amúgy sztem mind a nők miatt van de mindegy.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 21/21Időpont 2013. aug. 19. 20:51 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ennyire félnék a visszautasítástól?
Nem féltek a visszautasítástól?
Hogy csinálják azok, akik nem félnek a visszautasítástól?
Hogy mondjam el Neki, ha félek a visszautasítástól?
Mit tegyek? Van egy srác aki tetszik a suliban, de nem merek kezdeményezni, mert félek a visszautasítástól? Hogy hívhatnám fel magamra a figyelmét?
Csajok! A kicsit félénk visszahuzodo pasival is ranidznátok? Picit fél a visszautasítástol és bátortalan de utána az alamuszi macska nagyot ugrik :D

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!