Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerűen nem értem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem miért nem mernek leszólítani 1 nőt a pasik utcán? Ennyire félnek a visszautasítástól? Annyira zavaró hogy 1 óráig bámul, de nem tesz semmit pedig én adok visszajelzést ha teszik a fiú

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 17:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdezőel és a srácokkal, én is örülnék neki ha normálisan odajönne vki. De sajnos sehogysem jön sehol sem oda senki, pedig csinos vagyok és ápolt meg normlis és sokat is mosolygok :)
2009. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
fenét! sokan az igentől félnek.. hogy hova vigyék lesz-e vmi jo film nem fog e neki tetszeni stb -.-
2009. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
És a fiúhoz mé nem lehet odamenni he? Isten a férfit teremtette erre? Ahelyett hogy gyávának tartanátok inkább mennétek oda ti. Nem olyan könnyű, mint ahogy azt a mesevilágba elképzelitek.
2010. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én nem mertem kockáztatni és nincs barátnőm egyelőre! A csajok azt várják,hogy lépjünk,de ez nem igazán megy szerintem. (nekem egyáltalán nem) Szóval lépni kell,mert úgy jártok mint én.Már a környezetemben szinte én vagyok a fekete bárány,hogy nem volt barátnőm,pedig 2hónap múlva 18leszek. Kicsit be vagyok rezelve,hogy elküld a csaj. (Volt már részem ilyenben,hogy ismerkedni akartam normálisan,ő meg elküldött melegebb éghajlatra és a haverjaim előtt!)


A férfi büszkeség (ha van ilyen) nálam ott elúszott. Napokig cseszegettek a "na mi van nem jött össze" dumával.


Szóval ezt a csajozás dolgot nagyon át kell gondolni!

2010. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Nem az a nagy kunszt hogy hogyan szólítsam le, hanem azzal van a probléma hogy az "igen" után meg kell felelni, és az csak akkor sikerülhet "tökéletesen" ha a az ember önmagát adja minden helyzetben, és mivel a felek "tökéletesen" megakarnak felelni egymásnak ezért próbálják a legjobb felüket mutatni, de ez korántsem önmaguk általában, és ez előbb utóbb kiütközik a kapcsolat folyamán.
2011. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azért nem szólítok le egy lányt se mert úgyis csak elhajtana a fenébe és szégyenkezhetem utánna! Kell ez nekem? Nagyon nem!
2011. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 madacakuk válasza:

Te is leszólíthatnád :D

mind2 en a másikra vártok és semmi nem lesz belőle

2012. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 CuteZoe válasza:
de hát az nem nyomulás, ha egy lány szólít meg egy fiút? Lehet, hogy maradi vagyok, de én nagyon nyomulósnak érezném magam...
2013. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyetértek a legtöbb előttem szólóval. Vannak csajok, akik a normális közeledés ellenére is úgy lekoptatnak és/vagy leégetnek, hogy a férfiúi önbecsülése az embernek a béka segge alá esik és ezek után nehéz spontán közeledni félve az elutasítástól. Ez mellett még ha az ember nem egy "dumagép" még nehezebb valami frappáns leszóllító beszélgetést összehozni, mert hát az is ciki, ha leszóllítom, mondunk 2 mondatot, aztán jön a kínos csend míg valaki benyög valami hülyeséget.

Viszont az "igen" után nincs mitől tartani szerintem, mert ha látom rajta hogy külsőre bejövök neki, akkor már rögtön kevesebb az esély a bukásra.

Azt hogy a csaj szólítson le, egyáltalán nem tartom nyomulásnak, sőt nagyon hízelgő, hogy annyira bejövök neki hogy leszólít.

Amit pedig az elején írt valaki, hogy megdícsérné a csaj fenekét hát ez egyénfüggő. Van csaj aki ezt bunkóságnak veszi, DE! vannak olyanok is akik annak veszik, ami... tehát dícséretnek. Van ismerősöm is aki így jött össze a barátnőjével, úgyértem ezzel kezdődött a beszélgetés.

2013. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ja és mégvalami... a hosszútávú szemezés nagy szívás. Volt egy csaj reggelente a buszon (faluról utaztam városra, lényegében ugyanazokkal az emberekkel minden nap). Nagyon tetszett nekem, de nem igazán küldött egyértelmű jelet hogy én is bejövök neki (nem hinném hogy nagyon komoly kapcsolata lett volna mert szerintem még 18 se volt). Köszönni szoktunk egymásnak, de ezen kívül semmi. Egy bizonyos idő után pedig már szerintem elég fura lett volna, ha csak úgy elkezdek hozzá beszélni, miközben hetek óta csak némán utazunk egymás mellett. Meg persze itt is itt az opció, hogyha leégek, akkor lényegében éghetek minden reggel (mind1 h ő előtte vagy a többiek előtt akikkel szintén naponta utazok)

Lehet hogy egy nagy lehetőséget hagytam ki, amit bánni fogok ahányszor meglátom a csajt.

2013. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!