Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan keltsem fel az érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés
tehát beszélek egy lánnyal, de kb 5-10 perc alatt kimerítem az általános témákat beszélgetéseknél... de én szeretem, és órákig szeretnék vele beszélni :D hogy csak akkor menjen, amikor már nagyon muszáj :D ötlet ? :D
2011. dec. 23. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg hívd el randira...
2011. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha az általános téma kifogy, akkor jöhet a magánügyes téma, mesélj magadról, kérdezd saját magáról.stb.ne hidje/tudja meg, hogy csak szexelni akarsz.
2011. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
beszéljél vele a kvantumfizikáról és ötvözzed a vallási nézeteiddel akkor órákig elfogtok dumálni
2011. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez a fizikás válasz jól megnevettetett :D nem csak szexre kell :D igazából ... rohadt messze lakik /128km/ így a randi nem egyszerű... néhány hete ismerem, még csak 1szer taliztunk... közbe beteg lett... vagyis azt mondta... :D még jöhet pár ötlet :D egyszerűen imádom ezt a lányt :D pedig néha kiborít.. :D
2011. dec. 24. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!