Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mekkora csalódás nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mekkora csalódás nektek ha egy lány akivel Ti szívesen ismerkednétek nem szeretne veletek?

Figyelt kérdés
Könynen túlléptek rajta?
2011. dec. 24. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én veled szeretnék ismerkedni :P gyüsz topogni
2011. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Benne van a pakliban. 20 nemre jut egy igen. 34F
2011. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rá kell kényszeríteni a lányt, meg kell zsarolni, le kell fizetni stb. Mindnek meg van a módja.
2011. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ahogy a #2-es írja. kicsit rosszul esik, de nem tragédia. :)
2011. dec. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
nekem nagyon nagy, mert ritka, hogy valaki annyira felkelti az érdeklődésemet, hogy lépjek. így egy visszautasítás után mindig pokolian szarul érzem magam... és nagyon nehezen lépek túl. tegyük hozzá, hogy addig nem hívok el senkit randira amíg nem ismerem egy kicsit, szóval nem vadidegenekről beszélünk.
2011. dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kategorikus "nem"-et kapok, akkor lapozok egyet és kész. Ha úgy érzem, hogy érdemes még dolgozni az ügyön, akkor folytatom.
2011. dec. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ezzel a hajóval evickélek, szóval kíméljék a troll megnyilvánulást. Köszönöm!!4
2011. dec. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kolosbean ***** válasza:
én általában leszarom, van még bőven nő a világon
2011. dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
KB semekkora.
2011. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Természetesen ez senkinek sem esik jól, viszont pl. nekem megvan az a "különleges" képességem, hogy rögtön utána már csak a negatívumokat veszem észre az illetőn (pl: "Hű, de jó hogy mégse jött össze, most látom milyen kocka feje/sonka lába van; tök hülyeségeket beszél" stb.), így könnyű továbblépni :D
2011. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!