Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Méghogy nincsenek a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méghogy nincsenek a lányoknak nagy igényei a pasikkal kapcsolatban? Dehogynem.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__24985..


A legszörnyűbb az egészben, hogy több kommentelő lány is bíztatja, hogy nyomuljon rá a szépfiúra és vegye el a lánytól. Hogy én mennyire utálom az ilyen nőket, akik ilyenkre bujtják fel szegény tizenéves lányokat. De nem hergelem magam, mert megint az lesz, hogy én maradok kakiban. Mert én tisztelem mások kapcsolatát és soha nem rondítanék bele, de itt úgy tűnik, kevés a jó lelkű ember. Nagyon gonosz nők vannak, ilyenek miatt válnak alkoholistává egyes férfiak.


2011. dec. 27. 01:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van...
2011. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:

,,Ha nem csak a szeme meg a haja színén érted, hogy az álompasi, hanem jól érzed magad vele, akkor nyomulj rá. De ha barátnője van, csak szépen lassan."


,,Azt azért ne mondanám, hogy nincs értelme :) Én is megtaláltam, és foglalt volt, de mostmár azért foglalt, mert az én párom :D"


Nem igaz, hogy ennyi gonosz vipera lány van ezen a Földön. De majd ki leszek oktatva, hogy én vagyok a rossz mert beleavatkozok és ellenzem az olyat, hogy valaki elvegye másnak a párját.

2011. dec. 27. 01:24
 3/64 anonim ***** válasza:
0%
A pasikat nehezen lehet felülmúlni... -.-
2011. dec. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 dezsefikeő válasza:
53%

teljesen eggyet értek..

Én magam tipikus ,,szépfiú" szerepben egyszerűen nem bírom felfogni, hogy némelyik lány mennyire idiótának gondolja az embert. Ott vagyok kapcsolatban de ő nyomul és nyomul..

A másik ami nem zavar de elégé szánalmas dolog az az, hogy ha egyszer tegyük fel: ott van dobtam a csajom miattuk akkor ember.. nincs meg az az alap logika nálatok hogy ha átbasztam előző barátnőmet akkor téged miért ne basználak át drága?:)

deh engen ez nem izgat szeretek némelyik ribanc érzéseivel szórakozni^^

2011. dec. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:

,,sztem csak azért ne érd bekevesebbel, mert egyszer nem sikerült.... "


ez meg a másik ami engen nagyon felcsap. Hogy akkor is kered a csúcspasit, a macsó megcsalósat ha eddig nem sikerült és mindegyik megcsalt. De nem idegesítem magam tovább.

2011. dec. 27. 01:26
 6/64 anonim ***** válasza:
85%
Még nem unjátok ezeket a kérdéseket? Már csaknem olyan gyakorikká váltak mint a f*szméregetősek.
2011. dec. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
93%
Ez pasikra is ugyanúgy igaz, elég sok pasit nem érdekel, ha egy lány foglalt. Egy barátnőm házas és van egy pici lányuk is, mégis nem egyszer próbálták elcsábítani, senkit nem érdekelt, hogy férje van meg gyereke. Szerintem kettőn áll a vásár.
2011. dec. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
Kissé szánalmasak már ezek a kérdések...
2011. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:

"Nem lehetsz tekintettel a kapcsolatára, mert akkor örökre egyedül maradsz, a normális pasik ugyanis mind foglaltak."

Ne érdekeljenek más emberek, te a vagy a legfontosabb - szép a világ

Kíváncsi lennék, hogy szerinte ki a normális pasi?

2011. dec. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Azt bírom , sőt megsúgom nektek, mikor ide valaki feltesz egy kérdést, hogy szerintetek rányomuljak-e errea nős pasira, akkor jön 20 lány habzó szájjal, hogy ne tedd, nem ekölcsös nem szabad. De mikor ezek a kis hárpiák egymás között vannak, és nem így irányul a kérdés, hogy a szépet kell adni, akkor mindegyikből kibújik a kisördög és felbújtóvá válik, hogy vedd el a pasit a tied lesz, ez a te jutalmad mert megérdelmed! Ebből látszik, hogy a nők nagy része egy hazug és mindig azt mondják itt ami a legszebben hangzik, de teljesen máshogy gondolják, mikor a dolog élesben megy. Ezért vagyok lelkileg romban a mai lányok viselkedése miatt. Szerintem jogosan, de majd jönnek a lányok és kioktatnak, hogy ez nem úgy van stb. Értelmes logiákval átgondolva, úgy érzem ez így van! A töbi csak mentegetőzés.
2011. dec. 27. 01:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!