Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hihetetlenül tetszik egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlenül tetszik egy fiú, aki nyílt kapcsolatban van, már többször kerültünk közel egymáshoz, de nem tartom bölcsnek, hogy belebonyolódjak! Jól gondolom?

Figyelt kérdés

a fiú többször értésemre adta, hogy ő oda és vissza van a barátnőjéért, de már nagyon régóta együtt vannak és eléggé haldokol a kapcsolatuk. Mindeközben szinte könyörög mindig, hogy találkozhassunk és hogy a legnagyobb fájdalma, hogy elcsábítottam. Eddig mindig nemet mondtam az "édeskettes" találkozókra, pedig madj belepusztultam. A barátnőm szerint nem ártanék nekik, mert a kapcsolatuk így is bukó és ha a fiúnak tetszem és ugyebár énnekem ő különösen!! akkor nyugodtan hagyhatnám sodorni magam az árral!

Így van, vagy cselekedjek úgy ahogy eddig és próbáljak elzárkózni???


2011. dec. 28. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elzárkózás nem egy jó ötlet. Én a barátnőd tanácsára hallgatnék.
2011. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Randizz vele, ismerkedjetek, barátkozzatok, de ha szeretőnél több akarsz lenni az életében (minden szoknyavadász azzal eteti az "áldozatait", hogy nem működik az aktuális kapcsolata), akkor szexbe csak akkor menj bele, ha lezárja a jelenlegi kapcsolatát, és szakít a barátnőjével. Ha ráadásul meg is mondja, hogy oda és vissza van a barátnőjéért, akkor veled tutira csak dugni akar egyet, amiben alapvetően nincs semmi rossz, sőt kellemes élmény lehet, ha neked is elég belőle ennyi, és nem szerelmi kapcsolatról ábrándozol.
2011. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legyen gerinced.


23F

2011. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akár még össze is jöhettek. És ékesen bizonyítod magadnak: ha majd rád un, a kövi csajt előbb varrja le, minthogy veled szakítana!


23F

2011. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyi biztos a könnyen jött "dolgok " értéktelenek, a többit neked kell érezni...
2011. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!