Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt az első hely, ahova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az első hely, ahova randizni mentél a barátoddal/barátnőddel?

Figyelt kérdés

2011. dec. 29. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mozi. Utána meg kajálni mentünk, közben kibeszéltük a filmet.
2011. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sétálni, beszélgetni, Aréna pláza, utána Albert Stadion környéke(ez pl az én kívánságom volt h arra is menjünk el, illetve Budai vár) :) első randira mozi nem ajánlatos.. Első randin inkább olyan helyre menjetek ahol lehet beszélgetni, ismerjétek meg egymást, második randin esetleg mehet a mozi:)
2011. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mozi
2011. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sétáltunk egyet, vettünk egy fagyit,és leültünk az egyik játszótér hintájára. pont naplemente volt..:)
2011. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi! Aki mozit írt csak így simán, azt megkérdezhetem, hogy miért ragaszkodik ennyire hozzá? Előre is köszi! :)
2011. dec. 29. 12:15
 6/12 Napkiraly ***** válasza:
Behívtam a munkahelyemre (hullaház)
2011. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kávézó, utána elmentünk egyszép kis helyre:)
2011. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
gratulálok a mozihoz 14 évesen több eszem van..ott aztán lehet beszélgetni.am mi elmentünk biliárdozni utána meg fel hozzám :) 14/f
2011. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ó kedves utolsó válaszoló! Ez a legelső randidon volt? Életed leges-legelső randiján? Felmentetek "hozzád"? Na én ezt tuti nem csinálom.
2011. dec. 29. 13:11
 10/12 Pityu válasza:

Nem értem a mozival mi a baj:S

Lehet hogy nem tudsz ott beszélni

De ezzel ellehet kerűlni a kínos csendet ami nem sűrűn fordul elő de jobb megelőzni:D

A film után pedig a filmről lehet beszélni

+a film alatt egy kissebb idő elteltével majd csak megered az emberek nyelve:D:D

2011. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!