Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg jelzés egy fiútól pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jelzés egy fiútól pl. ilyen kocsmaszerűségben, ha meghív egy italra? És az visszajelzés neki, ha elfogadom, vagy csak gesztus?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában ez felhívás a keringőre kedves kérdező :) ha érted a célzást :)
2012. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jelzés? Azért hívok meg valakit egy italra, mert ránézésre szimpatikus és szivesen beszélgetnék vele. Aki elfogadja, elvárom, hogy hasonlóan gondolja és ne csak a piát és az időmet akarja elrabolni.
2012. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
aha
2012. jan. 1. 16:43
 4/9 anonim ***** válasza:
még szép,hogy jelzés tőle, mit gondoltál miért hívna meg, mert unatkozott?és ha elfogadod, akkor az visszajelzés, természetesen
2012. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor jó, mert vissza akartam jelezni, hogy tetszik nekem:D
2012. jan. 1. 16:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor csak én érzem ezt "befektetésnek"? Nyilvánvaló, hogy ha egy srác meghív valamire, akkor akar tőled valamit. Az is nyilvánvaló, hogy ennek tudatában az a korrekt, hogy ha nem tetszik, akkor visszautasítod, vagy megmondod, hogy szívesen elfogadod, ha gondolja, de nem jön be.

Az én részemről viszont nem fogok megsértődni, ha csak kellett neki a pia, hiszen én mentem oda, nem ő kérte. Kockáztattam, bebuktam. Van ilyen.

2012. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egy kérdés kommentol melyik városba laksz?
2012. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
bp
2012. jan. 1. 19:24
 9/9 anonim ***** válasza:
amúgy igen a többieknek igaza van, és kossz a választ
2012. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!