Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell csajozni? Nekem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csajozni? Nekem nem nagyon megy, nehezen közeledek a lányokhoz, ideges vagyok, izgulok ha egy szép lánnyal beszélgetek. Pedig van egy lány, aki tetszik, de nem tudom, hogy közelítsek hozzá. Ez normális? 15/F

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, és gyakorlat teszi a mestert :D
2012. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Na szóval, :) Először is az izgulás ez elé rossz dolog, ezt ugy tudod legyőzni, hogy gonodld azt mé ha tudod hogy nem is igaz, de azt ekll gondolnod mindneképpen hogy te menő avgy király stb.. ezt természetesen nem kell mondani hogy csá menő vagyok :) bár néha ez is bejön. De ha vanönbizalmad akkor uyg fogzs oda menni egy lányhoz, hogy mitörténhet max elhajt és kész :)
2012. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

nyugi, csak viselkedj vele normálisan, beszélgess vele, hívd el egy randira. Max azt mondja, hogy bocs de nem. (nem ér rá, nem tudja stb = nem, ilyenkor nem kell tovább firtatni)

csak legyél vele jó fej, és ennyi, ha szorult belé egy cseppnyi kis kultúra nem fog hülyét csinálni belőled, nyugi!

2012. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen voltam és vagyo most is még sajnos


aakkor sem volt és azóta sem barátnőm, de ez nem jelenti azt,, hogy neked ne lenne esélyed


én sajnos alacsony, vékony és nem is egy hú de szép pasi vagyok


amúgy meg el kell hinned fejben, hogy te vagy a legjobb pasi, akiért döglenek a nők


néha sikerül elhinnem és akkor jobban megnéznek a lányok ez komoly!


22/F

2012. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én magas, vékony, de viszonylag jól kinéző fiú vagyok...
2012. jan. 4. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
bénaság annyit félni...nem harapunk :) legyél inkább laza..vagy vegyél be nyugtatóót :'D
2012. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DexaN ***** válasza:

Nálam ez ilyen pavlovi reflex szerű, annyiszor útasítottak már vissza hogy úgy érzem mintha pofonért mennék, de odamegyek. Anno úgy hallottam hogy a nagyszámok törvénye alapján, ha 100 lánynál bepróbálkozik az ember egy csak igent mond. Mondjuk én már több mint 200-nál bepróbálkoztam és még egy se mondott igent. Esélyt se adtak.

27/F (átlag alkat, alapvetően visszahúzódó, de jó humorúnak mondott ember-mondjuk sokat beszélek ez nem tom gáz-e?)

2017. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!