Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom, mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit jelent a kozeledese? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok, es van egy fiu az osztalybol, aki az utobbi idoben nagyon tetszik. Eddig is tetszett de nem annyira. Aztan az osztalykirandulason a buszban harman ultunk 2 szeken:en,egy masik lany es o. O kezdte a masik lanyt fogdosni, de aztan az a lany elment, es akkor o olyan dolgokat mondott nekem, es kezdett simogatni, hogy szinte kiajultam. Mit jelent ez, vagy jelent-e egyaltalan valamit? Kerlek, valaszoljatok!
2009. máj. 22. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a másik lányt is tapizta, meg Téged is, akkor csak hülyít. Csúnyán szólva "lyukra játszik". Sorry :(
2009. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nalunk az osszes fiu ezt cinalja...ez normalis???
2009. máj. 22. 22:45
 3/6 A kérdező kommentje:
*csinalja
2009. máj. 22. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:
ebbben az életkorban még lehet hogy az... én nem voltam ilyen, de nálunk is sok ilyen srác volt... de semmiképp ne hidd hogy 13 évesen komoly kapcsolatot akar veled.. tudod olyat mint ami a filmekben van...
2009. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szomorú ez, mert sok lány az ilyen ostobák miatt elfordul a szép tiszta érzelmektől, és ribi lesz belőlük...
2009. máj. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a hozzaszolasokat, most mar en is rajottem, es kiabrandultam belole.
2009. máj. 25. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!