Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok nyomulni, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok nyomulni, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy szemezek egy lánnyal aki nagyon tetszik, kb én is tetszek neki, de nem ismerjük egymást és közös ismerőseink sincsenek. Oda akarnék menni és beszélni vele, csak azt nem tudom mit mondjak neki. 1-2 tippet várnék, és semmi bunkó hozzászólást :)
2012. jan. 5. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"Szép az idő, de te sokkal szebb vagy."
2012. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Messze laksz?

-Meg hát.

Haza kísérhetlek?

-Többször is.

:DD

2012. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fúú első volt már csajod? :D
2012. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
1.: volt, meg muslincám is...de a lényeg, hogy mondj szépeket, legyél udvarias és vicces... onnantól sima ügyed van
2012. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kb te is tetszel neki? xD mond neki hogy szia nagyon tetszel nekem azt kész
2012. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
normális válaszokat várnék inkább :) egyébként ahogy néz abból levettem hogy tetszem neki, csak a kezdettel van bajom, hogy hogyan is kezdjünk el dumálni, onnan kezdve már én is tudom :D valami tipp leszólításra bármi ami nem tűnik nyomulósnak azt megköszönném :)
2012. jan. 5. 16:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy iskolába jársz vele, vagy hol szoktad látni?
2012. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen, a termeink egymás mellett vannak.
2012. jan. 5. 20:38
 9/12 anonim ***** válasza:

amikor meglátod és akkor pont ő is téged néz, akkor mosolyogj rá! néhány mosolygás után elkezdhetsz köszönni is neki, hogy "szia". ha "mosolyog a mosolyodra", akkor vissza is fog majd köszönni, ne aggódj. menjünk tovább: egy-két köszönés után le is állhatsz vele beszélgetni, bemutatkozol, megkérdezed a nevét, hol lakik, stb.. ilyen alap dolgokat. ha nem mersz élőben beszélni vele, akkor jelöld be facebookon, de ez persze amolyan "vészterv" legyen, mert nem mindegyik csaj szeret ám fb-n ismerkedni.. remélem, hogy tudtam neked segíteni:) és szorítok, hogy sikerüljön;)

amúgy hány évesek vagytok?:)

2012. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszodat! :) 18
2012. jan. 6. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!