Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne csajoznom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne csajoznom ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
nincsenek barátaim nem nagyon hívnak bulizni meg sehová, szóval így nem tudok ismerkedni, de gondolom ettől még simán lehetne barátnőm csak nem tudom hogyan.tippek-tanácsok?
2012. jan. 7. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

???

Nincsen lábad, hogy egyedül nem tudsz elmenni szórakozni?

2012. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Suliban, könyvtárban, buszon, utcán... Annyi helyen lehet. :) Vagy ha nem akarsz kimozdulni otthonról, akkor az interneten. (Társkereső, Facebook, esetleg itt..)

Buliban nem a legjobb ismerkedni, a tartós kapcsolatok nem ott szoktak kialakulni.

Megkérdezhetem, hány éves vagy?

2012. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Figyelek, mert én is hasonló helyzetben vagyok. De állítólag bulikban csak ribancokat lehet találni. Arra meg nincs szükségem


21f

2012. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ma 22:55

Nem csak ribancokat (én is járok bulizni, és nem vagyok ribi), de sajnos ez a nézet terjedt el a sok könnyenkapható csaj miatt.

18/L

2012. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nekem jó a ribanc is különbenmeg úgyis belémszeret :) 19 vagyok az a gond hogy nem bírok odamenni egy csajhoz és beszélgetni valamiről ami nem érdekel csak azér hogy (eccermajd) valami legyen.. egyszóval nem vagyok barátságos ezért is nincsenek barátaim.
2012. jan. 7. 23:01
 6/12 Rsta ***** válasza:
Akár mehettek is együtt csajozni...
2012. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"nekem jó a ribanc is különbenmeg úgyis belémszeret :)"

Fő az önbizalom! :D

Akkor dobbj fel egy olyan témát, ami érdekel. Nem hülyék a csajok, lehet velük normálisan beszélgetni. :)

18/L

2012. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"helo, szia érdekelnek a szép autók énis akarok majd szép autót"

"heló érdekel jókai mór élete és munkássága- engem se"

ájj nemtudom mondj már valamilyen példát nekem csak totál fos szövegek jutnak eszembe

2012. jan. 7. 23:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát hallod az autós példát messze kerüld el. A lányok általában annyit tudnak az autókról, hogy mondjuk piros a színe...

A Sablonos csajozós dumák is kerülendőek. Nagyobb esélyed van, ha a lány egyedül van és nem a barátaival.

Pl:

Ha megvan a szemkontaktus mosolyogjál, de ne erőltetetten, természetesen. Ha a lány is mosolyog az már jó jel. Aztán odamész.

-Szia! Zavarlak?

Tegyük fel, hogy a válasz nem.

-Ennek örülök! Meghívhatlak egy kávéra, beszélgethetnénk egy kicsit...

A többi meg jön magától.

Valahogy így kezdenék neki.

2012. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Valami témát?

Az álltalában jön magától. Hozza a helyzet. (Hol vagytok, milyen társaságban, milyen a szituáció)

Az autós témának mondjuk nem adnék sok esélyt, bár sose lehet tudni (ha pl. hozzám jönnél oda azzal, h érdekelnek a motorok, nyert ügyed van, de az ilyen témák tényleg csak a csajok töredékét érdeklik), inkább valami hétköznapibbat, spontábbat.

Megkérdezheted:

Milyen gyakran jár erre a szórakozóhelyre, van-e valami hobbija meg mindenféle ilyesmi.

Nem kell rögtön valami komoly témával indítani.

Hívdd meg valamire, és onnantól kezdve minden megy magától. :)

Sok sikert! :)

18/L

2012. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!