Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell smarolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell smarolni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azert kerded mert nem jon ossze v mert meg soha nem csinaltad? En is feltem annak idejen, h jaj mi lesz, de mikor ott voltam, a srac csak ugy nekemszokott, es minden ment magatol.Ha egy tapasztaltabb fiuval csinalod, lehet jobb, mert elso sorban jol tanulsz meg, es masodszor is ha tud rola,h te meg nem, akkor biztos kedves meg rendes lesz. Nem egy olyan dolog amit szegyelni kell.
2008. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sor kerül a dologra, akkor menni fog magától. Csak viszonozd azt, amit a párod csinál.
2008. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Szijja én most vook 16 éves 13 évesen smároltam először és naon izgultam h neem fogom tudni hogy kell.De aztán csak úgy jött.Először mond a barátodnak h te akarod máár de nem igazán tood h kell akkor megérti és figyelmesebb lesz ebben az irányban. Én legalábbis megmondtam neki h még soha neem smároltam azt mondta semmi baj őőő majd vezet. Annyi az egész h közelettek egymáshoz és akkor a szájára adsz egy puszit. Majd szétnyitjátok a szátokat és a nyelv is átmehet.sőőőt. DE van a másik "csókolzás" aminek nem feltétlenül kell nyekvesnek lenni akkor csak a szátok ér össze..... De ezt neem igazán lehet elmondani ez jöön magától hidd el. Igaz nekem is sokan mondták ezt és én ettől nem lettem kisegítve de hidd el h ez így van. Ha érzed h máár akarod akkor mond a barátodnak és együtt túl juttok ezen is. És ha egyszer csinálod akkor a többi máár menni fog.De az elsővel se lesz semmi gond hidd el nekem. Ez méég semmi a szexhez habár ez neem tartozik ide (: azon méég én se vook túl én meg azért izgulok :( de ez nem segít neked csak mondom h mindenki fél valamitől :)
2008. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Kicsi szivem ezt nem lehet se tanitani se elmondani se leirni !! ez magátol jön !! és ez természetes hogy esetleg félsz tőle hogy nem fog menni stb meg ien kérdés van benned hogy hogy kell!! de hidd el magátol jön majd ...és ha még fülig szerelmes is vagy akkor még "finom" is !! :) hajrá sok sikert:)
2008. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hámy éves vagy? Csak mert én 17 és nem rég smároltam elöször... izgultam de aztán a fiú megcsókolt és jött minden magától! Nem kell félni! Igaz én nem mondtam el barátomnak h elsöre csinálom...:)
2008. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond!

Egy kicsit fordítsd el a fejed, hogy ne akadjon össze az orrotok. Picit nyisd ki a szádat, de nem kell mindjárt vadulni: jön majd az magától is, később.

Ne nyálazd össze :-)

Ha gyakorlott, akkor ezeket ő is tudja, és figyelni fog.

És az a legjobb, ha nem is figyelsz nagyon (nem tervezed el, hogy most ez lesz, vagy lesz), hanem elengeded magad, és élvezed.

Persze te is nyugodtan kezdeményezhetsz néha: azt mindenki értékeli.

2008. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ezen nincs mit tanulni (nem nagyképüségből) de az első csókcsatám után azt mondták 5 ös skálán 10 es (szó szerint) Nem is mondta ma csajnak hogy először csináltam. Szerintem az a vérünkben van. Az átlag férfinak
2008. jún. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
és bocsánat a hölgyektől!!! Természetesen az ő vérükben is !! Lehet még jobban . Drágáim:D:d
2008. jún. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!