Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19 eves srac vagyok, van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 eves srac vagyok, van egy lany akinek mar van baratja, ez nem lenne gond mert vele meg ugy ahogy elbirnek de van egy masik srac aki ugyancsak nyomul ra, nem tudom mit tegyek, hogy belem szeressen, elfogadnek egy par jotanacsot?

Figyelt kérdés
ugy vettem eszre hogy kedvel a csaj , de megis amikor suliba vagyunk es megjelenik a masik srac egybol hozza szalad ,es a srac egyfolytaban olelgeti ,hogy rohadna le a keze :D
2008. ápr. 1. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keress egy másik lányt. Vele meg ne foglalkozz. Tuti nem szeret, mert akkor veled lenne és nem másokkal. Neki tetszik, hogy ennyi pasi veszi körül, de komolyan nem gondolja senkivel. Hidd el, hogy nem éri meg ellenségeket szerezni magadnak csak azért, hogy a lány a tiéd legyen, mert melletted is lenne neki egy-két másik.
2008. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem mondtam vilagosan :),meg tudom nevettetni a csajt,jol erezzuk magunkat kettesben ,de nyilvanossag elott nem kozelit annyira mint amikor kettesben vagyunk ...,par napja meg megmassziroztam a hatat es (persze levette a felsojet (nem lattam semmit-meg mielott masra gondolnal ) es ugy vettem eszre hogy nagyon jol esett neki ,nos csak azt nem tudom eldonteni hogy ez jelentett barmit is neki vagy egyszeruen kihasznalt?
2008. ápr. 1. 14:24
 3/13 A kérdező kommentje:
amugy koszi a tanacsod ,ezen mar en is gondolkoztam ,de annyit agyalok hogy most van valami vagy nincs ,sok erv es sok ellenerv is van ,nem tudok donteni...
2008. ápr. 1. 14:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Jah, így már azért világosabb. Ha megengedte, hogy megmaszítozd, és még a felsőjét is levette, akkor biztos akar valamit. De azt neked kell tudnod, hogy komolyat vagy csak egyszer-kétszeri alkalmat. Bepróbálkozhatsz nála egy csókkal, de többel nem, és abból láthatod, hogy milyen a reakciója. Megkérdezheted őt, hogy szereti-e a barátját, és ha nem akkor nem járna-e veled. Ennyire egyszerű. Így nem lesznek kétségeid, és tudod, hogy mi a helyzet.
2008. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
es a masik sraccal mi van akkor:)?
2008. ápr. 1. 14:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha veled akarna járni, akkor a másik srác nem fontos neki. A srác meg majd belenyugszik, hogy nem ő kellett a lánynak, hanem te.
2008. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Voltam már az említett lány helyzetében. Én úgy voltam vele, h nem tudtam kit válaszak:S. Az egyik fiút(akkor úgy éreztem)szerettem a másikba szerelmes voltam...Mind 2fiúval is járta 1xre:Saz egyik akivel már régóta eggyütt voltam nem tudott a másikról, viszont ez a tudat neki nagyon rosszul esett és szakítot velem. Nem sokára rájöttem, h valójában kit szeretek ezért hát felöktem egy komoly kapcsolatot, és újra bepróbálkoztam a srácnál...mert nagyon szomoró volt h elvesztett nem fogadott vissza.így löttek egy komoly kapcsolatomnak és az sem volt enyém akit én iagazán szerettem.Szal a lány nem tud dönteni h kit válasszon...szerintem addig ne keresd a társaságát ameddig teljesen nincs letisztázva h a pasijával vége!!
2008. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Ez is jó amit az előző hozzászoló írt, vicc nélkül tök jó!:D:D:D (amúgy fiú vagyok)


Én szerintem is haggy a lányt... Én is voltam ilyen helyzetbe és a lány azt mondta mivel nem tud dönteni így nem jár senkivel:D amúgy érdeklődj, hogy mi a helyzet a sráccal, és a barátjával. Hát ha lesz valami...

2008. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsokat ,es annak aki azt irta hogy varjak mig tisztazodik hogy a pasijaval vege,egy szoval sem mondtam hogy rosszban van a pasijaval ,csak en elcsabito hadjaratot inditottam :) ennyit errol de azert koszike
2008. ápr. 1. 18:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sem gondoltam volna soha, hogy szakítok majd a párommal, mert én akkor 20 éves voltam és egy 3 éves kapcsolatot, felrúgtam - pedig már jegyben jártunk -egy közel sem biztosért, de szerencsém volt. Ez a srác, elcsábított a párom, a szerelmem, a vőlegényemtől. Szóval van ilyen. Próbálkozni lehet.
2008. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!