Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, hogyan adjam a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan adjam a pasi tudtára egyértelműen, hogy bejön nekem?! 16L

Figyelt kérdés
Egyidős velem (16). Elég csöndes és nehezen nyílik meg, de azt hiszem kezd megtörni a jég. Az elején alig tudtam pár szót kíhúzni belőle. Nemrég viszont msn-en 1,5 órán át dumáltunk, és csomó mindent mesélt. Buszon szoktunk néha összefutni hazafelé. De olyankor leblokkolok mikor előttem áll, és mivel ő is csönben van. Általában ilyenkor csak béna témákat tudok felhozni. Mindig aranyosan mosolyog rám meg tök kedves. Káromkodni sem szokott előttem (haverjaival tud mocskosul csúnyán beszélni, facen láttam), pedig én szoktam előtte. De fogalmam sincs mit érez irántam. Nem akarok ajtóstul rontani a házába. De mégis a szemezésen kívül hogyan utaljak?
2012. jan. 14. 18:35
1 2
 1/12 kkzz ***** válasza:
100%
Szerintem csak arról kéne valami jelt adnod neki, hogy nem lenne ellenedre ha csinálnátok valamit együtt, a többi már úgyis az ő dolga. Ha tetszel neki, venni fogja a lapot, és elhív valahova. (Ja, és szerintem ne nagyon káromkodj előtte - meg persze máskor se -, nem túl nőies dolog.
2012. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Előszöris kérdezgesd a csajokról!Ha szabad a pálya,hívd el valahova!Vagy ha látod az esetleges jeleket,nyugodtan csókold meg!
2012. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké köszi, de ezt hogy adjam a tudtára? A káromkodás csak úgy kicsúszik. Tudom h nem nőies, próbálok leszokni róla.:)
2012. jan. 14. 18:42
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Told le előtte a nadrágodat.
2012. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs csaja ez biztos. De nem akarok nyomulni, biztos hogy nekem kéne elhívnom?
2012. jan. 14. 18:44
 6/12 A kérdező kommentje:
Lesz 1 jó kis koncert. Elhívjam? Ténlyeg nem gáz, ha csaj létemre én hîvom el? Ezt egy pasi már randinak veszi?
2012. jan. 20. 21:07
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Én is 16 éves vagyok. Én biztosan nem hívnám el sehova, még akkor se ha nagyon tetszik.Úgy vagyok vele,hogy a fiúnak kell kezdeményezni. A helyedben én csak kisebb jeleket adnék, csak hogy megmaradjon a fiú-lány szerep a kapcsolatban. A koncertes dolog meg..tuti randinak venné:) Annyira nem is hangzik rosszul..de tényleg ne ronts ajtóstul a házba..
2012. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan adod elő.


Add elő barátként.


Pl: nincs kedved eljönni velem egy koncertre. Senki nem ér rá, egyedül nem akarok menni, de úgy szeretnék elmenni. NIncs kedved? És mellé széles mosoly, lazaság, ne legyen görcsös, feszült randi feeling. :)

2012. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

20:26 os akkor egész életedben szingli leszel ;)

Amúgy hívd el. Nincs mit veszítened legalább jobban megismered. És ha nyomulsz? Ha nem tetszik neki azt úgyis észre fogod venni. Merj bátor lenni mert bátraké a szerencse :)

2012. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) 2:1 arány van...elhívom. Én is úgy gondoltam, hogy barátként adom elő, aztán majd meglátjuk mi lesz:D
2012. jan. 22. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!