Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik nem mernek megszólalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem mernek megszólalni ha olyannal szól hozzájuk, aki tetszik neki, azoknak hogy lesz barátjuk/barátnőjük?

Figyelt kérdés

Nem lenézésből kérdezem, csak érdeekel.

Sok ilyen embert ismerek, aki folyton bámulja azt, aki tetszik neki, és amikor oda megy hozzá akkor, meg se szólal, össze-vissza hablatyol, meg hülyeségeket beszél. Persze alkohol befolyásoltsága alatt Ő megy oda másokhoz de józanon ez nem működik...


Az ilyen embereknek hogy lesz/lett kapcsolatuk?


2012. jan. 15. 20:48
 1/5 zseni001 ***** válasza:
Nem értelek...
2012. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szerencséjük van,és pl részegen egy buliban rámászik valaki...


Egyébként sehogy!

2012. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én kb. száz srácnak tanítottam meg eddig a csajozás művészetét. Az előző ilyen kérdésre ezt válaszoltam:


Tanulj meg lányokat megszólítani! Nem várhatsz, amíg ők szólítanak meg, kivéve ha csupa lány gimibe jársz, vagy ha sztár vagy. Kérdezd meg az időt, vagy kérj útbaigazítást! Utána tégy egy megjegyzést! (pl. "látom szoknyában vagy ilyen hidegben... mindig csodálom, hogy mire vagytok képesek a férfiak érdekében..." vagy "jó nagy a táskád, most jöttél otthonról, vagy mi?") vagy vmi hasonlót, használd a fantáziád!


Egyébként ez volt korábban az oldalam: www.leszolitas.hu


Korábban itt árultam a könyvemet, de ma már nem kapható. Azért vannak fent hasznos anyagok, nézd meg! (nem az én honlapom már)

2012. jan. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen vagyok, és fogalmam sincs... :((


16/L

2012. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vesznek afrikában
2012. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!