Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit beszéljek egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit beszéljek egy lánnyal facebookon ha már egy csomó mindent meg beszéltünk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha már mindent megbeszéltetek és még mindig nem jöttetek össze akkor egyszerűen nem illetek össze.
2012. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már most nincs miről beszélgetni, akkor ne erőltessétek a dolgot szerintem. Másfél év után még mindig 4-5 órát végig tudunk dumálni a párommal, ha éppen van időnk.
2012. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Van néha ez így, hogy nincs téma...

Csak legyél kreatív.

Ha van valami hobbija, akkor rákérdezhetsz mindennap pl. na és milyen volt a kézilabda edzés/vagy akármi?:D

És akkor ha jófej a csaj, és érdekled elkezd majd mesélni, utána meg rákérdezgethetsz.

De ha csak azt mondja, hogy "ja, hát... elment." És utána kussol, akkor nem is érdekled igazán szerintem...

Vagy melletted dumál még 1-2 csávesszal, akik lehet jobban érdeklik, ennyi.

2012. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De hogy a kérdésre válaszoljak, játszhattok akár kérdezz-feleleket, vagy linkelhetsz neki egy képet, amit átdumáltok. A barátom pl tudja, hogy én gyk-t olvasok, így néha linkelek be neki kérdéseket, mindig csomó ideig el tudunk dumálni róla, kinek mi a véleménye, hasonló helyzetben mit tenne stb. De akár filmekről "láttad mostanában a...". Vagy linkelgess zenét, mi a véleménye róla stb.

VAGY akár találkozhattok is, elmehettek moziba pl, utána tuti lenne mit beszélni.

2012. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. válaszolóval abszolút egyetértek. Mi a párommal 4 éve vagyunk együtt, és még mindig tudunk újat mondani a másiknak, és nagyon jól el tudunk beszélgetni. Szóval ha nem megy a témaválasztás, akkor hagyd, hogy "jöjjön magától" vagy hagyd a fenébe.
2012. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy a szüleim 50 éves házassági évfordulójukon is túl vannak. Mégis be nem áll a szájuk, ha együtt vannak. Főleg az anyámnak. még mindig van mit mondani egymásnak.

Na és persze nekünk gyerekeinek is.

2012. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is egyetértek veletek! Én mindig kussolok sos bezsélek..de a barátommal! napi 2 óra msn heti 2x találkozás mellett is van még téma 2 év után:)
2012. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tanulj meg rizsázni ha nem jön magától... ha bele jössz akkor a semmiről is tudod nyomni úgy hogy a csajszi sírva röhög a gép előtt :D

lényeg, hogy beszélj változatosan (szó ismétlés nélkül, gazdag szó kincs használatával) és fordulatosan (ne vegye észre a témaváltásaidat, lepődjön meg a poénon) :D

2012. jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én korábban csajozást oktattam férfiaknak. Gondolom vele össze szeretnél jönni. Ha már ennyit dumáltatok, az nem jó jel. Két teendőd van, ha FB-on ismerkedtek: 1. érd el, hogy vonzódjon hozzád 2. adj neki okot, hogy találkozzon veled élőben. Vonzódik hozzád? Férfiasnak tart? Ha nem akkor mit tudnál tenni? Ha igen, akkor miért nem hívod el, hogy találkozzatok?
2012. jan. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

00:10

bővebben? :D

2012. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!