Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudok úgy pasit szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok úgy pasit szerezni magamnak, ha gyerekem van?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és van egy öt hónapos fiam. Az apjával már akkor sem voltunk együtt, amikor a baba megszületett, és alapjában egy rohadt bunkó. Oké, tudom, akkor miért vállaltam tőle gyereket, jogos... Csak az elején normális volt. Aztán akkor lett paraszt, amikor már nem lehett visszacsinálni a dolgokat, megütött, lekurvázott, satöbbi. Nagyon szeretnék végre egy normális pasit találni magamnak, akivel majd teljes lehet a család. Nem pont azt akarom, hogy a fiamnak apa helyett apja legyen, de azért az sem ártana ha lenne előtte egy normális férfi minta. Meg nekem is szükésgem van valakire, akihez este oda lehet bújni, akinek elmondhatom a dolgaimat, akivel beszélhethetek. Viszont nem tudom, hogy fogadják a pasik, ha valakinek gyereke van? Ha megismerkedek valakivel, akkor már az elején mondjam el, hogy gyerekem van, vagy inkább ne ijesszem el ezzel a pasikat? Meg ha megismerkedek egy pasival, akkor mennyi az, amit illik elmondani arról, hogy miért nem vagyok együtt az apával, és mennyi az, amennyi már túl sok lenne egy ismerkedésnél? Mert persze mindenki megkérdezi, hogy hogyhogy gyerekem van és nem vagyok férjnél, meg hogy mi van az apukával. Ilyenkor sosem tudom, mit mondjak, mert olyan borzasztó módon utálom ezt az embert, hogy csak a legcsúnyább szavakkal tudom őt illetni. És egyáltalán, hol keressek magamnak normális pasit? Oké, anyukám szívesen vigyáz néha az unokára, de nincs pofám túl gyakran megkérni, meg egyáltalán, nem is lennék jó anya, ha sokat járnék szórakozni. De akkor hogyan ismerkedjek?
2008. ápr. 2. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy tudsz!

Halkan megjegyzem ,hogy nem vagyok rá túl büszke... de anyu túlvan két váláson van három gyereke és még ígyis tud/(na) szerezni magának.Te meg ottvagy 21, előtted(előttetek) az élet.Biztosan van nagymama vagy ismerős akire rá lehet majd bízni a kicsit(természetesen pár hónap mulva ha már kicsit nagyobb lessz)és eltudsz járni ide-oda ismerkedni.Hívd fel magadra a figyelmet!

2008. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

pasija válogatja.


Én (pasiként) sokszor felhoztam már egy kezdődő kapcsolat elején, hogy nekem éppen csak a talpam nem szőrös, és nem, nem fogm nyírni. Volt olyan aki erre otthagyott, volt akit nem érdekelt. (meg olyan is akit igen) Persze ez nem egy kategória, de szerintem jobb az ilyet az elején közölni. Tisztább a terep.

Arra, hogy miért vagy egyedül, azt kell mondani, hogy elhagyott és nem is tartjátok a kapcsolatot. Ennyi. Nem kell részletezni, az fölösleges.


Egyébként de. Magadnak társat, a fiadnak apát keresel. Csak az egyiket, vagy másikat úgysem tudsz. A kettőre együtt van szükséged.


Az ismerkedés az már nehezebb. Lehet pl. a neten. Végülis én is ott találtam magamnak társat (már 5 éve), úgyhogy nem lehetetlen válalkozás. De nem is egyszerű. Szórakozóhelyeket nem ajánlanám.

Valakinek biztos lesz valami jó ötlete.

2008. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Persze, hogy tudsz! Én meg is értem, hogy szükséged van rá. Ha megismerkedsz vkivel, már az elején jó, ha tisztában van vele hogy gyereked van. Ha igazán érdekled akkor hidd el a gyermekeddel együtt is érdekelni fogod. Nem te vagy az első, aki meglévő gyerekkel kezd új kapcsolatba. Így legalább elkerülöd a kellemetlen helyzeteket, és a pasinak sem mindegy hogy tisztában van-e a dolgokkal.

A volt párodról szerintem az elején diszkréten és szolidan nyilatkozz, nem jó ha rögtön fennhangon szidni kezded, végül is semmi köze az új jelöltnek hozzá, mi történt. Elég ha szűkszavúan annyit mondasz, hogy már túl vagy rajta, nem működött a dolog, ennyi. A későbbiekben ráérsz majd beszélni róla, ha jobban megismeritek egymást az új pasival.

Hogy hol keress normális pasit? Ne diszkóban...

járj el társaságba, biztos vannak barátnőid akikkel mehetsz, meg aztán meg lehet próbálkozni társkeresővel is, van akinek bejön! Járj nyitott szemmel, és megtalál a boldogság! Sok szerencsét!

2008. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Szia! En is hasonlo cipoben jartam mint te csak annyi kulombseggel, hogy 1eves koraig egyutt voltunk az apuval, azota volt egy par kapcsolatom, de igazan nem fogadtak el a kislanyom! De hala Istennek 2es fel eve ratalaltam arra az emberkere akirol mar evek ota csak almodtam! Igaz a kislanyom mar 11eves de tokeletes az osszhang a parommal, amitol a vilag legboldogabb anyukaja vagyok!!!

A lenyeg, hogy a gyerekedet szeresse az a bizonyos emberke es a gyereked is ot! Ezt mindig vedd figyelembe!

Sok sikert es kitartast!

Udv: Erika

2008. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze h lehet talalni pasast. Aki elzarkozik attol h gyereked van es ugy mar nem erdekli a dolog az legyen annak a pasasnak a baja az ilyennel nem kell foglalkozni mert egyebkent sem lett volna jo vege.

En mondjuk lany vagyok. A paromnak az elozo kapcsolatabol van ket kislanya. en elfogadtam. Pl o mar az elejen megmondta h van ket kislanya mielott meg barmi tortent volna kettonk kozott. Utolag gondolva igy jobb volt mind a kettonknek mert engem nem ert meglepetes o meg nem lovalta magat bele egy olyan kapcsolatba ahol esetleg ha en nem fogadtam volna el a ket kislanyt a kapcsi vege lett volna. Szerintem is jobb ezt az elejen tisztazni. en halas vagyok erte h ilyen up front volt velem. azt nem kell reszletezni h miert, csak h szetment a kapcsolat es mar nem tartod a kapcsolatot az ex-el es lezartad magadban a dolgot. a lenyeg h az uj emberke ne erezze h te meg az ex-edrol vagyakozol vagy sajnaltatod magad, vagy a kicsi gyanu is felmeruljon h a gyerek miatt ujra osszeallnal vele. amit a leirtakbol ketlek h igy lenne de errol az uj pasast is meg kell gyozni. nem kell szidni az ex-et vagy gyuloletrol beszelni csak roviden a tenyeket. az en parom sem mondta el az elejen h miert, es en nem feszegettem a kerdest. ugy voltam vele mikor ready majd beszel rola magatol es akkor meghallgatom. mindenkinek voltak rossz tapasztalatai mint ahogy a paromnak nekem is. a lenyeg nem szabad ezeket a dolgokat az uj pasira razuditani.

A diszkot en sem ajanlom. oda olyanok jarnak inkabb akik kalandot keresnek es nem igazan tartos kapcsiban gondolkodnak. Ahogy anyum mondta JARJ NYITOTT SZEMMEL. pl netes ismerkedes, tarskereso irodak, konyvtar, vasarlasnal... a lenyeg legyen kisugarzasod ami megfogja a ferfit. Pl en a paromat egy uzleti targyalas alkalmaval ismertem meg. egyaltalan nem szamitottam ra nem is volt betervezve h most en pasizni fogok. ez csak ugy jott teljesen a veletlensegbol. SOK SIKERT neked!!!!

2008. ápr. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól leírtak itt mindent.

Csak annyit tennék hozzá, hogy azért ne ez legyen az első szavad - és ne is ez legyen a legfontosabb. Nem CSAK apát keresel a gyerekednek. A férfit TE fogod elsősorban érdekelni. Miután elmondtad, ne is kérdezd, hogy elfogadja-e... csak nézd meg őket együtt (majd később!) - hogyan értik meg egymást. Ha pedig nem fogadja el, húzódozik, stb. - akkor egyértelmű, hogy NEM Ő az igazi.


Ja: és lehetőleg ne hasonlísd össze az előzővel, soha. Ő NEM OLYAN, mint az előző!

2008. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!