Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a mostani Fiúkról, Lányokról, randizásokról, ezekről. Min változtatnál?

Figyelt kérdés
Ha írnál kommentet írd oda hány éves vagy és hogy férfi illetve nő :)
2012. jan. 19. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy fogalomzavarral küzdenek és tudatlanok (amit nem értek mert elvileg van okos telefonjuk, az internet meg a mobiljukra telepítve... és alapvető dolgokkal nincsenek tisztába, pedig még a google is tudna nekik válaszolni o.O)


De a mérhetetlen tudatlanságot leszámítva: semmi gond.

Ahogy egy régi felsőbb éves barátom nyilatkozta (csak anno rólunk): mi is voltunk fiatalok, de mi nem voltunk ennyire hülyék :D

22/L

2012. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok és 5 évig külföldön éltem, mióta hazajöttem azt vettem észre, hogy sokkal könnyebb a csajozás, mint 5 éve. Lehetséges, hogy én is változtam, de ennyit tuti nem. Fél éve vagyok itthon és nem is kell kapcsolat, mert elég gyorsan összejön egy-egy alkalmi szex. A 3.-4. randik helyszíne már az én lakásomban van. Mondjuk azt bemerem vallani, hogy nem az okos, diplomás nőkre utaztam eddig, de a lényeg, hogy röhejesen könnyű.


23/F

2012. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy dolgon változtatnék, belesulykolnám abba az agyonfestett pici arcuk mögött rejtőző mogyorónyi agyukba (természetesen a lányokról beszélek)

1. nem érdem 12 évesen 3 pasit lecidázni

2- szerelem nem egyenlő szex

3. felesleges versenyt csinálni abból, ki a nagyobb odva k urva az osztályban


N30

2012. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik hogy nincsenek már nagyon randik.. olyan igaziak, amiket már csak filmekben látunk :/ az sem, hogy kijelentjük hogy együtt vagyunk, és aztán ismerjük meg egymást, azután csókolózunk. ez milyen már? ja és ráadásul a lányok kezdeményezzenek ;)
2012. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

en nem vagyok magyar,es 6 eve vagyok magyarorszagon es azt vetem eszre hogy a legtob magyar no

- nagyan sminkel magat

- nagyan rib*ncosan oltoznek

- konnyen megadjak magukat egy ferfinek

- es nem randi van,hanem elmesz buliba es felveszed,mar aznap megdongetheted.


ez meg nagyan nem tetszik ez a stiulus ami it divat hogy mindenki borszinu meg barna ruhakba jar csak. es minden lany egyforman oltoznek. meg a fiuknak a polobol kivan a melkasa.

2012. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is észrevettem már, hogy minden lány/fiú gyakorlatilag egyformán öltözködik, az adott stílusirányzatnak megfelelően. Pont, mint a majmok, másolják egymásról, egyiknek sincs egyénisége, vagy saját képe a divatról.
2012. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem az az igazán szép kapcsolat egy fiú és egy lány között,ha odafigyelnek egymásra,szeretik egymást,sok mindent megtesznek a másikért. olyan igazi szép dolgokat,néha egy érintés többet mond minden szónál,apró figyelmességek...ha van valami eredeti,valami igazi a szerelemben,valami fennkölt,valami magasabb rendű nemesebb gondolkodás. hogy ne csak az erkölcsi fertőben merüljön ki egy kapcsolat....ha egy fiúnak/lánynak ilyen barátnője/barátja van,akinek még fontosak ezek az értékek,az bizony nagyon irigylésre méltó helyzetben van...én az ilyen szép kapcsolatokat hiányolom...lehet h már kivesztek ebből a mai világból:((( és nem egy vénember vagyok,mindössze 20éves fiatal férfi,de mégis így látom...Azt hiszem,én már megtaláltam az ideális partnert,éppen most hódítgatom,szem előtt tartva a fenn írtakat,higgyétek el...sokkal jobb érzés így élni...
2012. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert az emberek 90%-a degenerált. A fiúk homárként öltözködnek, hajukat szögegyenesre lövik be, és lefogynak csontvázra. A lányokon 5 kiló vakolat, vérkeringést elszorító ruhák és kegyetlenül b..kó duma, olyan csúnyán beszélnek, hogy a fiúk nagy része sem beszél így.
2012. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmire gondoltam különben én is :D Nekem csak az szúrja a szememet amit az egyik hozzászóló is írt , hogy nincs egyéni stílus.. lányok a lehető legfeszülősebb a srácok meg egymást majmolják..


Olyan filmbeli randik meg szerintem alapból nem is léteztek, vagy én vagyok fiatal..:D


Az alkalmi szex is igaz hisz tényleg 3-4 randi és már ott tart a dolog :D

2012. jan. 19. 22:38
 10/11 anonim ***** válasza:
2.valaszolovalnem ertek egyet. Gondolom jokepu es / vagy gazdag vagy, ugy konnyu. En egyiksem vagyok, igy kb hiaba probalkozom lanyoknal, eselytelen.
2012. jan. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!