Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debrecenben a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben a normális, értelmes, kedves szép lányok hol találhatóak meg általában?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mekiben, burger king-ben sok helyes aranyos lányvan:D Vagy esetleg koripályákon:)
2012. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

ma 15:14


de az is fontos, hogy értelmes legyen, lehessen vele beszélgetni akármiről és hűséges legyen

2012. jan. 27. 15:19
 3/19 anonim ***** válasza:

Figyelj! Te nem járod a várost?

Teli van jobbnál jobb csajokkal.

Csak legyél te is normális és értelmes és megtalálod őket.

Ők is arra járnak, amerre a normális és értelmes srácok.

Te miért is nem arra jársz?

Síró fiúk: 104

2012. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

ma 15:19


De igen, csak épp a külsejük látom csak, jellemüket nem, mert ismerkedni nem tudom hogyan és hol lehetne velük igazából, anélkül,hogy ne tűnnék egy gonosz, zaklató fiúnak.


Vagy te minden ismeretlen szép lányt leszólítasz a városban?

2012. jan. 27. 15:27
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Hát én és a barátnőim is szoktunk járni ilyen helyekre, mégis lehet velünk beszélni, igaz együtt nem vagyunk igazán normálisak xD, néha az egéz meki tőlünk zeng annyira röhögünk, de normálisak vagyunk szal tök 8 h akik nem ismernek azok mit gondolnak:D
2012. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Meg amugy ha van akkor plázákban xD de azok többsége neméppen normális...:DD hacsak nemszereted a rózsaszínes barbikat xd
2012. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

ma 15:50


igen, láttam milyenlányok járnak többnyire oda, volt értelmes is, de a többség még éretlen kislány és nekem igazi nő kell, aki hűséges és lehet vele akármiről beszélgetni és jó azért, ha van humorérzéke is :D

2012. jan. 27. 15:54
 8/19 anonim ***** válasza:

Nagyerdei koripályára menj el egy egyetemista koripartyra, ott sok a kedves, értelmes lány. (köv. alkalom jan 31.)


Esetleg ülj be a Városi Könyvtárba vagy az Egyetemi Könyvtárba, ott is szinte csak értelmes lányok vannak. :)

2012. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ajánlanék neked egy társkereső oldalt, nem a gyakorikérdések.hu-t! :)
2012. febr. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
koripálya? Engem ott szedett fel a két nagy szerelmem. Igen, faszi vagyok és a lányok kezdeményeztek.
2012. márc. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!