Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy az ember addig nem talál magának párt, míg saját magát nem szereti?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 13:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

hülyeség!

de az én esetemben igaz.

2012. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Párt találhat. De van benne valami ha valami aki nem szereti magát akkor csak a másiknak akar megfelelni, ez akár beteges is lehet. Vagy szimplán a másiknak nem kell egy robot aki mindent megcsinál neki. Vagy csak azért van vele mert érez egy űrt magába amit a másik tölt ki.
2012. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

Van benne igazság, de inkább úgy teljes a dolog hogy mag a kapcsolat lesz zűrös emiatt.

Megszerezni sok mindent meglehet például színjátékkal, de idővel minden kiderül és ebben a helyzetben már bizony valós problémát szokott okozni.

2012. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami. Gondolj bele, ha nem szereted magadat az könnyen meg is látszódhat rajtad, és akkor kevésbé vagy vonzó.
2012. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van!
2012. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Könnyeben találnak párt azok akik rendben vannak magukkal és a világgal. Önutálattal teli embert kevesen akarnak maguk mellé.
2012. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez így van, akkor nekem ez a bajom... :(
2012. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Párt találhatsz, de úgy van, ahogy pár felettem lévő válaszoló is írta. Zűrös lesz a kapcsolat, nem lesz benne egyensúly. Mivel a felek nincsenek megelégedve a saját életükkel, nem fogadtál el, így egymással sem lesznek türelmesek, elfogadóak. Ez veszekedésekkel járhat. Tapasztalatból mondom. Viszont, egy kapcsolatból is lehet tanulni, sokat, ha az ember úgy áll hozzá.
2012. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

Én talán már túlságosan is imádom magam, ennek ellenére mégsem találok számomra megfelelő személyt. (nem magasak az elvárásaim, nincsenek extra kivánalmaim, egy szerethető társra lenne szükségem)

Talán ezért szerelmesedtem önmagamba?! Rendkívül szemrevalónak találom saját magam, és a saját gondolataim, elmélkedéseim mindig lekötnek és szórakoztatnak. Egyszerűen nagyszerű vagyok. (nem arcoskodásból írtam, hanem mert így is gondolom) 21

2012. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy vagyok. Hiába volt olyan srác, akinek tetszettem,mégsem jöttem össze egyikkel sem, s nem azért mert ők nem tetszettek, hanem azért mert folyton arra gondoltam, hogy olyan nem létezik, hogy egy ilyen jó pasinak bejöjjön egy 70 kilós csaj. Ha meg tényleg szeret úgyis megunja nézni a hájas testem és keres jobbat. Úgy gondoltam, hogy nem akarom, hogy megalázzanak, s inkább maradok egyedül. Igen, tudom, hogy ez hülye felfogás, de egyszerűen akaratomon kívül mindig ez jár a fejemben. Így eldöntöttem, hogy teszek ellene és egézségesen kezdtem el élni, le is fogytam, de még most sem tudom elfogadni magam és még most is egyedül vagyok. A jövőre már gondolni sem gondolok.
2012. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!